Technologie » Telekomunikacja

Scala Rider G4. Łączność przez interkom na skuterach śnieżnych

Uwielbiasz śnieżne szaleństwo? Zadbaj więc o swoje bezpieczeństwo i komfort podczas jazdy. Załóż kask z zamontowaną słuchawką Scala Rider G4, wsiądź na skuter śnieżny lub zapnij swój zimowy sprzęt i ruszaj.

Teraz podczas przejażdżek po ośnieżonych stokach możesz mieć stały kontakt ze swoimi znajomymi. Zestaw słuchawkowy Cardo System daje możliwość prowadzenia rozmowy i dzielenia się wrażeniami z osobami, które Ci towarzyszą.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

W czasie zimowych crossów satysfakcji dostarczy Ci zestaw słuchawkowy stworzony specjalnie do komunikacji podczas jazdy. G4 pozwala zachować łączność na odległość do 1,6 km między użytkownikami bez odrywania rąk od kierownicy skutera śnieżnego. Słuchawka przeznaczona dla motocyklistów, zimą idealnie sprawdza się w czasie grupowej jazdy na skuterach śnieżnych, nartach lub snowboardzie. Interkom uruchamiany jest głosem w prosty, przyjazny sposób co podnosi bezpieczeństwo jazdy.

Słuchawka ma konstrukcję odporną na warunki atmosferyczne i wyposażona jest w mikrofon z funkcją redukcji szumów otoczenia. Maksymalny czas rozmowy wynosi 7 godzin, a czas czuwania do 10 dni. Scala Rider G4 pasuje do większości kasków otwartych, półotwartych i zamkniętych. Instalacji można dokonać samodzielnie w ciągu kilku minut.

Zestaw Scala Rider G4 dostępny jest na naszym rynku w dystrybucji KONTEL-TELECOM (www.kontel.pl), przedstawiciela Cardo System w Polsce. Gwarantuje łączność z urządzeniami obsługującymi technologię Bluetooth, w tym z telefonami GSM, odtwarzaczami MP3 i urządzeniami GPS. Poza tym, że zapewnia niezwykłą prostotę komunikowania się w ruchu oraz dysponuje wbudowanym radiem FM.

Komunikacja pomiędzy czterema osobami

Scala Rider umożliwia nawiązanie połączenia przez interkom pomiędzy trzema kierowcami lub między dwoma kierowcami i dwójką pasażerów. Urządzenie zapewnia pełną synchronizację podczas nadawania i odbioru (full-duplex), jak również funkcję telekonferencji, między kierowcami, kierowcami i pasażerami, lub z osobami znajdującymi poza pojazdem.

Korzystając z profilu Bluetooth A2DP, najnowszej technologii przekazywania dźwięku stereo przez Bluetooth, przy użyciu G4 można słuchać znakomitej jakości muzyki z dowolnej MP3 obsługującej profil A2DP. Zestaw ma wbudowane radio FM z RDS, pamięć sześciu stacji z funkcją wyszukiwania i zapamiętywania.

Cechy produktu:

 • Porozumiewanie się przez interkom na odległość do 1,6 km
 • Możliwość korzystania z radia i nawigacji GPS
 • Możliwość prowadzenia rozmów telefonicznych
 • Odbieranie, inicjowanie i odrzucanie połączeń za pomocą komend głosowych
 • Automatyczne dostosowywanie głośności dźwięku do szumu otoczenia i prędkości jazdy
 • Łatwa instalacja w kilka minut
 • Bezinwazyjny montaż na kasku
 • Super płaskie głośniki
 • Zabezpieczenie przed wpływami pogody
 • Funkcja redukcji szumu wiatru
 • Certyfikat Tom Tom


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

KONTEL
http://www.plantronics.net.pl/

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »