Kultura » Muzyka
„Scena” na poziomie
Na scenie w Agorze pojawi się „persona non grata”, która udowodni, że tylko miłość, może sprawić, że będziemy latać. Już w najbliższy piątek, 9 marca, podczas koncertu z cyklu „Muzyka na Poziomie” zagra zespół The Stage w składzie:
Seweryn Pietka - perkusja
Adam Snopek - piano
Marcin Grzybek - gitara basowa
Wojtek Gruszczyński - wokal, gitara
Początek koncertu o godz. 17:00.
„Muzyka na Poziomie” to specjalny cykl prezentujący muzykę z całego świata. Od października, w każdy piątek od godz. 17.00 do 21.00, w Agorze Bytom można usłyszeć repertuar kameralny i jazzowy, różne konfiguracje instrumentalistów oraz występy tematyczne. Koncerty odbywają się na trzecim piętrze.
Nadesłał:
Profitcomms
|
Przed sesją do lasu! Studenci chcą „zielonych recept” na kryzys psychiczny
Duże przeszklenia, większe wyzwania. Nowoczesna architektura zmienia technologie szyb zespolonych?
Jak zmieniły się polskie wnętrza przez ostatnie dziesięciolecia? 30 lat projektowania wygody z PEKA
Mit termosu i oddychania ścian
Zyxel Networks wprowadza na rynek trzy modele AP. Pomogą MSP zdobyć rynek rozwiązań zewnętrznych
Komentarze (0)