Technologie » Komputery

Securitas Polska z kompleksową opieką Centrum Wsparcia Aplikacji GAVDI

Wsparcie konsultantów, realizacja projektów związanych z rozwojem systemu SAP HCM, czy wdrożenie rozwiązania do elektronicznego generowania oraz dystrybucji deklaracji podatkowych, to tylko niektóre założenia współpracy między Grupą Securitas w Polsce oraz spółką GAVDI Polska.

Trzy lata temu spółka Securitas Polska podjęła decyzję o realizacji projektu upgrade’u systemu SAP HCM i poszukiwała partnera, który zagwarantowałby nie tylko bezproblemowy przebieg tego przedsięwzięcia, ale także zapewnił kompleksowe wsparcie systemu w dalszej perspektywie. Projekt ten powierzony został konsultantom firmy GAVDI Polska. Zrealizowane z sukcesem przedsięwzięcie zadecydowało o podpisaniu umowy serwisowej na obsługę rozwiązania SAP HCM przez Centrum Wsparcia aplikacji GAVDI. W ramach podjętej współpracy spółki Grupy Securitas podjęły decyzję o wdrożeniu dwóch autorskich produktów – GAVDI Replicator oraz GAVDI eDeklaracje.

- O podjęciu współpracy z firmą GAVDI zadecydowały wysokie kompetencje firmy w zakresie HR i profesjonalizm konsultantów – podkreśla Adam Cholewiński, Menedżer IT w Securitas Polska. Istotne było dla nas również, że przypisani naszej firmie specjaliści są dedykowani wyłącznie do świadczenia usług wsparcia aplikacji. W rezultacie oznacza to, że są dyspozycyjni zawsze wtedy, kiedy tego potrzebujemy, a na takim kompleksowym wsparciu zależało nam najbardziej.

Merytoryczna opieka, techniczne wsparcie

Zawarta umowa serwisowa pomiędzy obiema spółkami zapewnia techniczne i merytoryczne wsparcie konsultantów oraz możliwość realizacji mniejszych projektów związanych z rozwojem systemu klienta w ramach niewykorzystanego limitu godzin pomocy serwisowej.  Przykładem takiego projektu było wdrożenie nowej funkcjonalności SAP HCM do obliczania podstaw zasiłków – PLZLA,  przygotowanej przez GAVDI na zlecenie firmy SAP. W związku z tym, że projekt został zrealizowany w ramach wsparcia serwisowego, nie wymagał od spółki Securitas Polska dodatkowych środków finansowych.  

Uproszczenie pracy i procesów

Kooperacja dwóch spółek zaowocowała także wdrożeniem dwóch autorskich rozwiązań firmy GAVDI Polska. Pierwsze z nich – GAVDI Replicator – ma na celu wsparcie procesu tworzenia realistycznego środowiska testowego poprzez kopiowanie danych z systemu produkcyjnego do systemu testowego lub rozwojowego. Z kolei GAVDI eDeklaracje – drugie z wdrożonych narzędzi – służy do elektronicznego generowania i wysyłki pracowniczych deklaracji podatkowych w systemie SAP. Trwające zaledwie jeden dzień wdrożenie przyniosło natychmiastowe korzyści. Dzięki temu rozwiązaniu deklaracje roczne dla blisko 7 tysięcy osób są teraz generowane automatycznie i masowo wysyłane do odpowiednich urzędów skarbowych, co stanowi znaczące usprawnienie administracyjne.

 

- Współpraca z jednym, zaufanym i sprawdzonym partnerem w wielu obszarach jest dla nas dużym ułatwieniem, zwłaszcza z takim, który posiada ekspercką wiedzę z zakresu HR oraz zna nasz system i rozumie nasze potrzeby – dodaje Adam Cholewiński. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Mondaypr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 2 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »