Kobieta, zdrowie, uroda » Ciało

Seminarium podologiczne z gwiazdami

Seminarium podologiczne z gwiazdami
Zobacz więcej zdjęć »
9 maja w Kosmetycznym Centrum Szkoleniowym CLARENA w Warszawie odbyło się seminarium podologiczne. Uczestnicy wysłuchali wykładów, a także mieli okazję do przyjrzenia się zabiegom wykonywanym na stopach znanych panów:aktora Marka Siudyma, piosenkarza Borysa Czapiewskiego i sportowca Radosława Czyża.

Do Kosmetycznego Centrum Szkoleniowego CLARENA przybyli zarówno specjaliści podolodzy, chcący doskonalić swoje umiejętności, jak i kosmetolodzy, którym zależy na zdobywaniu nowych kompetencji.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Uczestników przyciągnęły wykłady prowadzone przez ekspertów: Magdalenę Hafezi-Chojecką, podologa z wieloletnim doświadczeniem, Grażynę Dziekan, lekarza dermatologii, Jerzego Wróbla, terapeutę odnowy biologicznej oraz Mirosławę Pszenną, mikrobiologa. Atutem wydarzenia były także wyjątkowe pokazy zabiegów. Swoje stopy w ręce specjalistów oddali: znany aktor Marek Siudym, piosenkarz i tancerz Borys Czapiewski oraz sportowiec Radosław Czyż.

Tego typu seminaria to według organizatora szansa na edukowanie społeczeństwa - Podologia jest Polsce młodą dziedzina, cieszymy się, że udało nam się zaprosić do współpracy znane postaci, które na pewno przyczynią się do propagowania tematu specjalistycznej pielęgnacji stóp - mówi Małgorzata Ździebko-Zięba, Główna Specjalistka ds. PR w firmie CLARENA. - Nie bez znaczenia jest fakt, że naszymi gośćmi byli panowie. To właśnie oni zwykle mają więcej problemów ze stopami, choć się do tego nie przyznają - dodaje.

Potwierdzają to sami zainteresowani: - Mężczyźni zwykle przywiązują mniejszą uwagę do wyglądu, nie mówiąc już o stopach. Noszą złe obuwie, nie mają wystarczającej wiedzy o tym jak prawidłowo dbać o stopy, ignorują niepokojące objawy - mówi Marek Siudym. - Nie wiedzą, że są specjalistyczne gabinety, w których bezboleśnie, w miłej atmosferze można zadbać o stopy i pozbyć się dolegliwości. Marek Siudym zapewnił, że spędził w Centrum CLARENA bardzo miło czas i że zamierza przychodzić na regularne wizyty.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

CLARENA
http://clarena.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »