Dom » Wnętrza

Sensit- idealny materac!

Sensit- idealny materac!
Zobacz więcej zdjęć »
W dobie Internetu większość naszych codziennych spraw jesteśmy w stanie załatwić wirtualnie. Nasze czynności mogą być ograniczone do kliknięcia. Jest to ułatwienie w życiu codziennym. Zrozumiała to także firma Frankhauer, producent materaca Sensit, który można zamówić jednym kliknięciem!

Materac dla każdego

Materac Sensit powstał w wyniku testów konsumenckich. Jest to model, który spełnia oczekiwania aż 99% użytkowników. Producent zapewnia, że jest to idealny materac, który będzie odpowiedni niemal dla każdego. Został wykonany w taki sposób iż zapewnia odpowiednie podparcie dla sylwetki, nie jest ani zbyt twardy ani zbyt miękki. Aby się o tym przekonać wystarczy materac zakupić i sprawdzić na własnej skórze- na materac Sensit mamy aż 30 dni darmowego testowania!

Budowa materaca

Sukces materaca Sensit tkwi w jego budowie. Składa się on z trzech warstw. Na dole materaca znajduje się bardzo odporna i elastyczna pianka HR. Jest to warstwa stabilizująca materaca, która zapewnia podparcie dla sylwetki. Kolejna warstwa to pianka termoelastyczna Visco. Dzięki niej niwelowany jest ucisk na ciało, a co za tym idzie możemy zapomnieć o bólu pleców. Na samej górze materaca Sensit znajduje się pianka lateksowa. Jest to najbardziej sprężysta i odporna na odkształcenia pianka. Posiada ona liczne kanaliki wentylacyjne, które zapobiegają przegrzewaniu. Wszystkie te warstwy zostały zamknięte w bardzo przewiewnym pokrowcu Medica, który posiada działanie antygrzybiczne i przeciwbakteryjne. Pokrowiec został wyposażony w poręczne uchwyty, które ułatwiają przeniesienie materaca.

Dostawa

Materac Sensit otrzymamy w ciągu 24 godzin do złożenia zamówienia. Co sprawia, że dostawa jest tak szybka? Od początku procesu projektowania materaca zakładano, że materac ma być nie tylko komfortowy, ale również wygodny w transporcie. Materac Sensit jest pakowany próżniowo i mieści się w niewielkim kartonie. Dzięki temu można go łatwo przewieźć w dowolne miejsce i wnieść bez większych problemów do mieszkania. Po rozpakowaniu materaca szybko powraca do swoich pierwotnych kształtów i możemy cieszyć się najbardziej komfortowym snem.

Aby jak najszybciej cieszyć się z idealnego materaca wystarczy kliknąć koszyk na stronie Sensit.pl. Materac jest uniwersalny pod każdym względem. Znajdziemy go w wielu rozmiarach, ale wnętrze zawsze będzie tak samo wyjątkowe. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Sensit.pl
http://sensit.pl/

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »