Gospodarka » Bezpieczeństwo

SentrySafe nie pozwól spłonąć wspomnieniom

SentrySafe nie pozwól spłonąć wspomnieniom
Zobacz więcej zdjęć »
Atak wirusów, awaria sprzętu – to pierwsze wymieniane powody utraty danych zapisanych elektronicznie. Niewielu wymieni pożary i zalania choć skala zjawiska jest znaczna.

Tylko w 2008 w Polsce – było ponad 17 tysięcy pożarów obiektów mieszkalnych, ponad 20 tysięcy razy straż pożarna interweniowała w obiektach użyteczności publicznej i zakładach produkcyjnych. Wynika z tego, że każdego dnia w roku 2008 wybuchało ponad 100 pożarów - trudno oszacować straty, które w związku z tym zostały poniesione ale nie ulega wątpliwości, że były one znaczne. Szczególnie straty niefinansowe, związane z utratą danych cyfrowych, pamiątek lub dokumentów mogą okazać się naprawdę dotkliwe.

Trudno zapobiec takim zdarzeniom jak kradzieże czy pożary, jednak warto minimalizować ryzyko strat ponoszonych w ich wyniku. Tym bardziej, że nie wiążą się z instalacją wyszukanych i kosztownych zabezpieczeń, a po prostu zakupem sejfu lub kasetki odpornej na działanie ognia i wody.

Produkty SentrySafe – amerykańskiej firmy z ponad 70-cio letnim doświadczeniem są już dostępne w Polsce. Są to jedyne urządzenia na rynku, które oprócz standardowej ochrony dokumentów zapewniają również zabezpieczenie cyfrowych nośników danych (pomyślmy o zasobach zdjęć cyfrowych w każdym polskim domu). Wybrane produkty zapewniają również ochronę przed zalaniem - nieuchronnie związanym z gaszeniem pożaru. Potwierdzeniem niezawodności ognioodpornych sejfów i kasetek są certyfikaty prestiżowych, międzynarodowych organizacji UL oraz ETL Semko oraz dożywotnia gwarancja wymiany w przypadku pożaru. Dodatkowe atuty to nowoczesny design, niespotykana jakość wykonania i bardzo ekonomiczna cena przy zachowaniu najwyższych parametrów.

Ognioodporne kasetki są dostępne już w cenie brutto 159 zł ( z VAT) - SentrySafe 0500 Chest, zaś sejfy w cenie od 1139 zł brutto - SentrySafe MS0200 (22l) 

Wyłącznym dystrybutorem produktów SentrySafe w Polsce jest firma ViDiS Sp. z o.o., prowadząca sprzedaż wyłącznie przez sieć autoryzowanych partnerów handlowych. www.sentrysafe.pl

Obsługa Prasowa i PR: INDALO Public Relations, ul. Grochowska 341/281A, 03-822 Warszawa Małgorzata Błachnio, mobile: (+48) 509 047 721, e-mail: malgorzata.blachnio@indalo.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

VIDIS

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »