Firma » Praca

Serco tworzy 450 nowych miejsc pracy w Krakowie

Serco, międzynarodowa firma usługowa, podpisała wstępny, trzyletni kontrakt z easyJet, jedną z głównych europejskich linii lotniczych, który dotyczyć będzie obsługi klienta.

W ramach realizacji kontraktu, w siedzibie firmy Serco w Krakowie powstanie 250
nowych miejsc pracy. Jednocześnie Serco prowadzi nabór na kolejne 200 stanowisk związanych z innymi projektami realizowanymi w Krakowie.

„Linia easyJet obsługuje klientów z całego świata, dlatego nasi pracownicy będą pracować na co dzień w językach obcych - tłumaczy Małgorzata Raniszewska, Manager HR w Serco Polska. - Poszukujemy zmotywowanych osób, które biegle posługują się jedynym z czterech języków: francuskim, hiszpańskim, niemieckim lub włoskim. Zwracamy też uwagę na umiejętności komunikacyjne i łatwość radzenia sobie z różnymi klientami. Wcześniejsze doświadczenia mają dla nas mniejsze znaczenie; liczy się przede wszystkim zaangażowanie i chęć pracy z klientami."

Większość z 450 osób zostanie zatrudniona na stanowisku Travel Agent i będzie zajmować się obsługą klientów zagranicznych: planowaniem i organizacją podróży oraz dokonywaniem rezerwacji. Na zainteresowanych czekają umowy o pracę, pakiet świadczeń dodatkowych, szkolenie wprowadzające oraz wiele szkoleń podnoszących kwalifikacje zawodowe. Osobom spoza Krakowa firma może zaoferować wsparcie w relokacji. Ze względu na szybki rozwój branży turystycznej i krakowskiego biura Serco, pracownicy firmy mogą też liczyć na szerokie możliwości awansu wewnętrznego. Jako międzynarodowa firma zatrudniająca ponad 100.000 pracowników, Serco oferuje możliwości zatrudnienia na stanowiskach specjalistycznych i zarządczych w ponad 30 krajach.

***

Informacje o Serco

Serco jest międzynarodową firmą usługową notowaną na Londyńskiej Giełdzie Papierów Wartościowych, która łączy szeroką wiedzę biznesową z działalnością opartą o wartości. Zwiększamy jakość kluczowych usług na całym świecie poprzez bardziej efektywne zarządzanie ludźmi, procesami, technologiami i aktywami. Doradzamy decydentom, projektujemy innowacyjne rozwiązania, integrujemy systemy i przede wszystkim, służymy społeczeństwu.

Serco zatrudnia ponad 100.000 pracowników w 30 krajach na całym świecie. Oferujemy pełne portfolio usług biznesowych dla klientów z sektora państwowego, przede wszystkim z obszarów zdrowia, edukacji, transportu, nauki i obrony. Posiadamy również rosnące portfolio klientów z sektora prywatnego, który obejmuje takie branże jak: handlowa, turystyczna, ubezpieczeniowa, finansowa, motoryzacyjna i mediowa. W krakowskim biurze specjalizujemy się w realizacji usług dla klientów z branży turystycznej.

Więcej informacji można znaleźć na: www.sercopoland.comRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

MJCC Employer Branding Consultants
http://www.mjcc.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »