Kobieta, zdrowie, uroda » Medycyna

Serenada pełna zdrowia! Bezpłatne badania medyczne dla klientów Centrum

Serenada pełna zdrowia! Bezpłatne badania medyczne dla klientów Centrum
Zobacz więcej zdjęć »
Najważniejszym przejawem dbania o siebie jest zdrowie, dlatego po raz kolejny w Serenadzie odbędzie się akcja „Zdrowie pod kontrolą", podczas której klienci Centrum będą mogli wziąć udział w bezpłatnych badaniach. Zapraszamy 16 listopada od 10.00 do 17.00.

Akcja „Zdrowie pod kontrolą" ma na celu ułatwić pacjentom dostęp do podstawowej diagnostyki medycznej i edukacji prozdrowotnej. Wolontariusze - studenci medycyny i lekarze - przeprowadzą bezpłatne badania, takie jak pomiary: ciśnienia tętniczego, glukozy we krwi czy CO w wydychanym powietrzu, a także badanie wzroku czy badanie zakażenia HCV.

Wśród darmowych badań dostępnych w Serenadzie w najbliższą sobotę znajdą się również konsultacje dietetyczne, sprawdzanie zawartości tkanki tłuszczowej w organizmie wraz z pomiarem BMI oraz kurs pierwszej pomocy.

Idąc tropem jesiennych, zdrowotnych trendów - październik był miesiącem walki z rakiem, a listopad to miesiąc świadomości raka prostaty jąder - warto skorzystać z porad dotyczących samobadania piersi i profilaktyki nowotworowej. Podczas akcji „Zdrowie pod kontrolą" odbędzie się również rejestracja potencjalnych dawców szpiku kostnego i komórek macierzystych. Studenci medycyny i lekarze podzielą się również radami dotyczących antybiotykoterapii i szczepień ochronnych oraz udzielą informacji w tematyce seksualności.

Wszyscy chętni, którzy chcą nauczyć się podstaw lub podszkolić swój język migowy, będą mogli to zrobić na stanowisku nauki tego języka. W temacie edukacji, porozmawiamy również - „Dlaczego Ziemia zamienia się w szklarnię". Najmłodsi odnajdą się na stanowisku Szpitala Pluszowego Misia, łączącego naukę i zabawę.

Akcja "Zdrowie pod Kontrolą" przeprowadzana jest przez nasze Międzynarodowe Stowarzyszenie Studentów Medycyny IFMSA-Poland i odbywa się dwa razy do roku - na jesieni i na wiosnę. Podczas ostatniej edycji z bezpłatnych badań skorzystało ponad 10 tysięcy osób.

Centrum Serenada przyciąga nieprzeciętną ofertą handlową oraz intrygującym designem. Tylko tu znajdują się jedyne w Krakowie salony światowych marek Van Graaf czy Forever 21. Serenada to również miejsce wyjątkowych spotkań, pełne różnorodnych kawiarni oraz największych polskich i międzynarodowych sieci modowych.

Centrum Serenada

al. gen. T. Bora-Komorowskiego 41, 31-876 Kraków
Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

JK

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »