Firma » Biznes

Serwer nie pasuje do pomieszczenia? Ukryj go w stylowej szafie

Sprzęt informatyczny jest fundamentem każdej działalności biznesowej. Niektóre firmy nie dysponują jednak miejscem na specjalne pomieszczenie IT.

APC by Schneider Electric oferuje rozwiązanie tego problemu: NetShelter CX Office. Tę unikatową obudowę można bez problemu zainstalować w dowolnym miejscu w biurze.


Obudowa NetShelter CX została zaprojektowana jak mebel biurowy, dzięki czemu wtapia się w wyposażenie małych firm, laboratoriów i innych pomieszczeń. Łączy w sobie krytyczne rozwiązania technologiczne ze stylową konstrukcją plug&play, czyli systemem służącym do automatycznego konfigurowania urządzeń i przydzielania im zasobów. Obudowa stanowi klimatyzowane, dźwiękochłonne i bezpieczne miejsce do instalacji sprzętu. Dzięki przestrzeni, którą oferuje NetShelter, możliwe jest zainstalowanie w niej dodatkowych urządzeń, co pozwala na rozbudowanie rozwiązania o funkcje monitorowania i zarządzania.

Cicha praca – dzięki wysokiej dźwiękoszczelności

Obudowa NetShelter CX Office jest dźwiękochłonna, dzięki czemu zainstalowanie jej nawet w często odwiedzanym miejscu nie stanowi problemu oraz nie sprawia niedogodności dla jego użytkowników. Zaawansowane rozwiązania tłumienia dźwięku praktycznie wyciszają hałas powodowany przez serwer – bo zmniejszają go o ponad 98% (redukcja hałasu 18,5dB).

Szybki i prosty montaż

Przenośna i bezpieczna obudowa NetShelter CX to doskonałe rozwiązanie dla małych i średnich firm, ale także dla dużych przedsiębiorstw. Wdrożenie szafy NetShelter CX Office jest niezwykle proste – produkt dostarczany jest w stanie w pełni zmontowanym i wstępnie przetestowanym, co pozwala zaoszczędzić czas przeznaczany na montaż lub konfigurację. Po umiejscowieniu obudowy w dogodnym miejscu wystarczy zainstalować w niej serwer, urządzenia pamięci masowej lub sprzęt sieciowy. Możliwe jest także dodanie do zestawu oprogramowania do monitorowania i zarządzania, jak również zasilacza APC Smart-UPS, który zagwarantuje bezpieczeństwo sprzętu na wypadek awarii prądu.

Stylowa szafa, wymierne korzyści

Zastosowanie obudowy NetShelter CX niesie ze sobą wiele bardzo istotnych korzyści. Rozwiązanie APC by Schneider Electric pozwala ograniczyć koszty, ponieważ nie jest konieczne przeprowadzanie prac budowlanych i instalacyjnych. Istotnym czynnikiem jest także ekonomiczne wykorzystanie pomieszczeń biurowych, bo w jednej obudowie można zainstalować kilku urządzeń w jednym miejscu. Do jednej z największych zalet tej „kompaktowej serwerowni” należy jednak jej umiejętność wyciszania urządzeń w niej działających, co znacznie zwiększa komfort pracy.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Mondaypr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 8 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »