Kobieta, zdrowie, uroda » Uroda

Sexy dekolt na lato

Sexy dekolt na lato
Zobacz więcej zdjęć »
Marzysz o dekolcie idealnym? Intensywnie nawilżonym, gładkim i jędrnym… Możesz mieć właśnie taki! Wystarczy, że intensywnie nawilżysz go, trochę głębiej niż działa krem, bezinwazyjnie ujędrnisz i nie będziesz zapominać o codziennej właściwej pielęgnacji!

Cztery sygnały, że twój dekolt potrzebuje wsparcia

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Skóra dekoltu jest dość cienka, dlatego szybko po niej widać, kiedy niedomaga. Przyjrzyj się uważnie i sprawdź, co komunikuje twój dekolt.

·         Utrata jędrności i test guzika. Zauważyłaś? Kiedyś odciśnięty podczas nocy guzik czy zagięcia skóry znikały błyskawicznie. Teraz, żeby wrócić do formy, twoja skóra potrzebuje znacznie więcej czasu. To znak, że zmienia się jej gęstość, a jej elastyczność i jędrność jest coraz słabsza.

·         Siateczka drobnych zmarszczek. To konsekwencja upływającego czasu, ale także przyjmowania niewystarczającej ilości płynów (tak, za mało pijesz!) oraz niepoświęcania skórze dekoltu wystarczającej uwagi podczas pielęgnacji. Siateczka zmarszczek demaskuje też twoją poważną słabość – prawdopodobnie korzystasz ze słońca bez wystarczającej ochrony.

·         Śpiochy. Tak potocznie nazywa się pionowe zmarszczki na dekolcie, które utrzymują się nie tylko po obudzeniu, ale zostają na dekolcie dużej i dowodzą spadku gęstości skóry

·         Wiotka, poszarzała i matowa skóra dekoltu. Powiedzmy sobie szczerze, troszkę zaniedbałaś sprawę, twoja skóra walczy z przeciwnościami: procesy starzenia, wolne rodniki, odwodnienie i coraz gorzej daje sobie z tym radę. 

 Terapia skojarzona, czyli wakacyjne SOS dla dekoltu

Jeśli zauważyłaś większość problemów i zależy ci na efekcie WOW musisz sięgnąć po profesjonalną pomoc. Najlepiej po metody, które zapewnią ci najwyższą efektywność. Terapia skojarzona łączy różne metody, po to, żeby efekt był jeszcze lepszy. – Terapie łączone, nazywane też skojarzonymi, to ostatnio hit medycyny estetycznej. Takie terapie polegają na tym, że odpowiednio dobieramy i łączymy zabiegi, po to, żeby ich efekt był większy, niż gdybyśmy wykonali je osobno. Sukces tkwi w tym, że jeden zabieg wspiera i wzmacnia efekty drugiego – mówi ekspert. Dzięki takiemu synergistycznemu programowi gwiazdorski dekolt możesz uzyskać nawet w środku lata.

Trzy kroki do sukcesu

Program opracowany przez dr Agnieszkę Bliżanowską z Centrum WellDerm to trzy zabiegi przeprowadzone zgodnie z określoną procedurą.

Krok 1

Lifting termiczny Zaffiro to mistrzowski zabieg ujędrniający, który daje natychmiastowy efekt obkurczenia poluzowanych włókien kolagenowych – od razu widzisz ujędrnienie – a w dłuższym okresie narastający efekt liftingu dzięki pobudzeniu produkcji nowego kolagenu. Po Zaffiro wiotczejąca skóra dekoltu szybko napina się i wygładza, a potem stopniowo jeszcze zagęszcza i pogrubia, czyli zwiększa objętość. Zaffiro wykorzystuje moc podczerwieni, jest więc zabiegiem całkowicie bezinwazyjnym. Fale IR oznaczają dla Ciebie tylko to, że będziesz odczuwać ciepło w momentach emisji impulsów. 

Krok 2 i 3

Aby zintensyfikować efekt, dr Agnieszka Bliżanowska zaleca powtórzenie Zaffiro po 2 tygodniach. Twój dekolt będzie wtedy jeszcze silniej zliftingowany, a produkcja nowego kolagenu intensywna. Podczas tej samej wizyty (lub na kolejnej wizycie, która powinna odbyć się w odstępie do miesiąca czasu), ekspert WellDerm podaje na rejon dekoltu preparat Restylane Skinboosters. – To iniekcyjny zabieg, który nazywam pomostem między mezoterapią a wypełniaczem, ponieważ nie tylko świetnie nawilża, lecz także wygładza, a do tego pobudza skórę do regeneracji – mówi dr Agnieszka Bliżanowska. – Kwas hialuronowy w formie stabilizowanej podany podskórnie wykazuje przedłużone działanie na głębokie warstwy skóry. Regeneracja, którą wywołuje, prowadzi do jeszcze silniejszego zagęszczenia poprzez pobudzenie komórek do produkcji pożądanego w skórze kolagenu – dodaje ekspert Centrum WellDerm w Warszawie i Wrocławiu.

1+1= 3, czyli efekty 

Rezultaty są widoczne już po pierwszym zabiegu. Dekolt napina się i wygładza po termoliftingu, a zastosowanie na finał preparatu Restylane Skinbooskers sprawia, że skóra staje się silnie nawilżona, wygładzona i zliftingowana, a także intensywnie pobudzona do regeneracji. Wzrasta elastyczność i jędrność dekoltu. Cieszysz się całe lato i zachwycasz jego urodą, a na dodatek skóra cały czas pracuje, by z dnia na dzień twój dekolt wyglądał jeszcze lepiej.

Doceń pielęgnację!

Najprostsza zasada – przyzwyczajenia pielęgnacyjne, które stosujesz na twarz przenieś też dekolt. – Dobre praktyki w pielęgnacji dekoltu to: dokładne oczyszczanie, codzienne nakładanie antyoksydantów, które wzmacniają skórę i chronią przed przedwczesnym starzeniem, sumienne stosowanie kremu z wysokim filtrem, latem najlepsza będzie „pięćdziesiątka”, na wieczór nakładanie, w zależności od potrzeb skóry, nawilżającego lub regeneracyjnego kremu – wylicza dr Agnieszka Bliżanowska z WellDerm. Te proste czynności, plus picie odpowiedniej ilości wody naprawdę może poprawić stan skóry na dekolcie. Co ci zależy – spróbuj!Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Centrum Medycyny Estetycznej i Dermatologii WellDerm
http://wellderm.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »