Firma » Biznes

SFERIS najpopularniejszym sklepem komputerowym

SFERIS najpopularniejszym sklepem komputerowym
Zobacz więcej zdjęć »
Już po raz piąty SFERIS został zwycięzcą ogólnopolskiego konkursu „Laur Konsumenta” w kategorii „Sklepy Komputerowe”. Na specjalistyczną sieć sklepów SFERIS zagłosowało aż 38 proc. wszystkich respondentów.

SFERIS zajął zaszczytne pierwsze miejsce wygrywając z innymi sieciami w swojej kategorii.

- Wyboru w plebiscycie Laur Konsumenta dokonują sami klienci, wartość takiego godła jest więc dla nas wyjątkowo znacząca. W trosce o naszych klientów, pracujemy nad przystępną i przede wszystkim aktualną ofertą, ponieważ w świecie nowych technologii bardzo ważne jest, by nowe produkty pojawiały się w sklepie z chwilą ich polskiej premiery.

Stale rozszerzamy asortyment, na dziś to już nie tylko smartfony, tablety czy laptopy, ale pełna gama elektroniki użytkowej. Do tego oferujemy szeroki wachlarz usług. Wychodzimy naprzeciw zmieniającym się potrzebom naszych klientów. Tylko w ostatnim czasie zmieniliśmy stronę internetową, przebudowaliśmy nasze sklepy stacjonarne oraz rozszerzyliśmy formy płatności.  - komentuje Edyta Wrzosowska, Dyrektor Marketingu SFERIS Sp. z o.o.

- Obecnie posiadamy 177 dogodnie usytuowanych sklepów stacjonarnych – własnych oraz partnerskich. Wdrożyliśmy także bardzo rozbudowany system odbioru osobistego przesyłek, działający w oparciu o 650 stacji benzynowych sieci Orlen.  Nieustająco się rozwijamy i jak wskazuje przyznane wyróżnienie, klienci to doceniają – dodaje Edyta Wrzosowska, Dyrektor Marketingu w SFERIS.

"Laur Konsumenta" to jeden z największych programów konsumenckich w kraju. Do przeprowadzenia badań wykorzystano ankietę internetową oraz telefoniczną. Głosy w plebiscycie zbierane były za pośrednictwem portali tematycznych spółki Agora S.A., portali Dziennika Gazety Prawnej oraz Mediów Regionalnych. Dodatkowo, głosowanie odbywało się telefonicznie oraz na stronie internetowej projektu Laur Konsumenta. Plebiscyt, zakrojony na skalę ogólnopolską, prezentuje usługodawcom oraz producentom i dystrybutorom towarów aktualny ranking najpopularniejszych produktów i usług.

Więcej informacji o konkursie pod adresem:

http://www.laur-konsumenta.pl/

 

***

Sferis jest dynamicznie rozwijającą się specjalistyczną siecią sprzedaży detalicznej oferującą urządzenia IT i RTV/AGD. Sferis istnieje na rynku od 1992 roku. Od 2007 należy do notowanej na Giełdzie Papierów Wartościowych Grupy ACTION S.A. Wartość spółki budują przede wszystkim salony własne zlokalizowane w najbardziej prestiżowych centrach handlowych największych miast w Polsce, ale także salony partnerskie i stoiska typu "wyspa". Sferis w swoich salonach oferuje atrakcyjną gamę produktów i usług dostosowaną do najnowszych trendów w nowych technologiach. W myśl hasła sieci: „Zaufaj Ekspertom” wykwalifikowany personel Doradców, stale podnoszący swoje kompetencje, dba o maksimum satysfakcji Klienta. Sferis rozwija kolejne projekty e-commerce, jest właścicielem m.in. serwisów www.sferis.pl i www.more4kids.pl. Dzięki dostępowi do jednego z najnowocześniejszych centrów logistycznych w Polsce, spółka może bezproblemowo obsłużyć tysiące zamówień dziennie. Sieć Sklepów Sferis zdobyła wyróżnienie kupujących „Złoty Laur Klienta”
w kategorii „Sklepy Komputerowe” (2010, 2011, 2012, 2013)  oraz w latach 2011 i 2012 została Laureatem Konkursu „Bezpieczny eSklep”, którego celem jest promocja dobrych praktyk gospodarczych w handlu elektronicznym, a w szczególności jakości i rzetelności świadczonych przez sklepy internetowe usług. Sferis jest także laureatem rankingu „Zaufane Opinie Ceneo.pl 2012” (kategoria „Świat komputerów i gier”), który powstał na podstawie ocen klientów polskich sklepów internetowych.

Więcej informacji na: www.sferis.pl www.more4kids.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Sferis Sp. z o.o.
http://sklep.sferis.pl/

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »