Firma » Biznes

Shi events wprowadza nowe usługi – SET DESIGN.

Shi events wprowadza nowe usługi – SET DESIGN.
Zobacz więcej zdjęć »
We wrześniu br. agencja Shi events poszerzyła swoją ofertę o nowe usługi z zakresu SET DESIGN, czyli projektowania i wykonawstwa scenografii scenicznej, teatralnej, telewizyjnej i zabudowy targowo – konferencyjnej.

Agencja rozpoczęła współpracę z grupą doświadczonych scenografów telewizyjnych i teatralnych, reprezentowanych przez Andrzeja Trześniewskiego – wybitnego scenografa z przeszło 30-letnim doświadczeniem zawodowym. „Shi events wymyśla projekty, a my wiemy jak je zrealizować” – podsumował Andrzej Trześniewski.

Dzięki połączeniu kreatywności i innowacyjności zespołu Shi events oraz doświadczenia zespołu scenografów, oferowane przez agencję projekty są pełne nietypowych, oryginalnych, a jednocześnie ekonomicznych rozwiązań.

„Nie boimy się trudnych bądź teoretycznie „niemożliwych” zleceń. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych!Ani nierealnych terminów realizacji – i to nas wyróżnia na rynku. Klienci oczekują nowych, zaskakujących pomysłów i realizacji z dnia na dzień, a my jesteśmy w stanie im to zagwarantować” – powiedziała Dorota Cepryńska, Managing Director Shi events.

Shi events istnieje na polskim rynku od czerwca 2006 roku, specjalizuje się w usługach z zakresu Public Relations, marketingu, eventów. Dzięki wyjątkowemu podejściu do klientów, agencja może pochwalić się współpracą z: ESPN Classic, Travel Channel, Polkomtel S.A., Disney Channel, Multibank, Puls TV, Kangaroo…


Więcej informacji o nowej usłudze oraz referencje klientów, znajdą Państwo na stronie www.shievents.pl.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Shi events

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »