Firma » Biznes

Sieć E.Leclerc stawia na ekspansję i dalszy rozwój

Najnowszy wielkopowierzchniowy sklep francuskiej sieci E.Leclerc powstajew realizowanej przez Echo Investment, nowoczesnej Galerii Amber w centrum Kalisza.

Najnowszy hipermarket E.Leclerc w Kaliszu, który znajdzie się w powstającej Galerii Amber, będzie miał powierzchnię 5 500 mkw. Będzie to 41 sklep sieci E.Leclerc na terenie kraju. Jest to pierwsza z inwestycji zapowiadanych przez zarząd francuskiej sieci w Polsce. W najbliższym okresie, do 2015 roku, mają powstawać 2-3 nowe sklepy rocznie.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

To pierwsza tak nowa inwestycja z zaplanowanych na terenie Polski w nadchodzącym czasie. Sieć E.Leclerc stawia na stały rozwój i wzrost, nie tylko w zakresie nowych inwestycji w obiekty, ale też rozwoju palety produktów. W 2011 roku przeprowadziliśmy akcję rebrandingową marketów sieci Billa, a teraz, we współpracy z Echo Investment, postanowiliśmy samodzielnie wejść na rynek w Kaliszu, gdzie wcześniej nie byliśmy obecni,i otworzyć swój sklep w nowopowstającej galerii handlowej mówi Jean-Philippe Magre, prezes zarządu E.Leclerc Polska.

Nowy, wielkopowierzchniowy sklep sieci będzie częścią czterokondygnacyjnego centrum handlowo-rozrywkowego, jakim jest Galeria Amber. Zlokalizowana będzie ona w samym centrum Kalisza, w sąsiedztwie głównych punktów przesiadkowych jakimi są dworce PKPi PKS. Dzięki temu przyciągnie z pewnością nie tylko mieszkańców miasta, ale też całego okręgu ostrowsko-kaliskiego.

W obiekcie, poza hipermarketem E.Leclerc, znajdzie się też 140 sklepów i punktów usługowych wraz z kawiarniami i restauracjami. Dla kompleksowej obsługi odwiedzających galerię klientów, zaplanowano też 7-salowe kino, którego operatorem będzie sieć Helios. Do dyspozycji klientów przewidziano również około 1000 miejsc parkingowych.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

p.wrona

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »