Rozrywka i wypoczynek » Sport

Składanka z Premier League na ESPN Classic

Składanka z Premier League na ESPN Classic
Zobacz więcej zdjęć »
Niebawem dobiega końca sezon Premier League a walka o mistrzostwo trwa. ESPN Classic będzie zaostrzać apetyty widzów przez całe lato, świętując sezon 2009/2010 i pokazując gamę najlepszych meczy.

W tym miesiącu ogromne bogactwo rozgrywek i programów edukacyjnych.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

W  programie „Najlepsze momenty sezonu” będzie można powtórnie prześledzić mecze z:

1996/1997 – czyli okresu kiedy Beckham staje się sławny za sprawą magicznych zagrań, a Kevin Keegan niespodziewanie rezygnuje po wygranej Newcastle nad MU 5:0,

2003/2004 - sezon, w którym milioner Roman Abramovich pojawił się w Chelsea, będzie bardziej pamiętany z uwagi na wielkie sukcesy Arsenalu Wengera,

2004/2005, podczas którego nowy trener Jose Mourinho przybył do Chelsea i natychmiast przeobraził zespół.

Ponadto powitamy Państwa w piłkarskim niebie! „Najlepsze bramki Premier League” i „Gole sezonu” to zestaw najbardziej niesamowitych bramek w historii, połaczenie nieprawdopodobnych goli, najlepszych parad bramkarskich oraz najostrzejszej walki. Niewątpliwie Premier League to dla wielu ulubiona liga, ale nawet najlepsi czasem popełniają błędy. „Samobóje i Wpadki” - oto najzabawniejsze z nich.

Zapraszamy od poniedziałku do piątku, o godz. 20:00

Największe emocje, najważniejsze wydarzenia – to musi być ESPN Classic!Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Shi events

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »