Kobieta, zdrowie, uroda » Uroda

Skóra bez tajemnic

Skóra bez tajemnic
Zobacz więcej zdjęć »
Miniaturowe urządzenie, opracowane przez zespół badawczy złożony z kosmetologów, dermatologów, chirurgów plastyków oraz inżynierów i informatyków, udowadnia, że technologia to nieocenione wsparcie kosmetologii.

Miniaturowe urządzenie, opracowane przez zespół badawczy złożony z kosmetologów, dermatologów, chirurgów plastyków oraz inżynierów i informatyków, udowadnia, że technologia to nieocenione wsparcie kosmetologii. Dzięki niej już nie tylko wprawne oko dermatologa czy kosmetyczki, lecz także obiektywne pomiary, wykonywane przez analizer, wskazują indywidualne potrzeby skóry.

Rodzaj skóry to nie PESEL

Nie jest nam dany raz na zawsze. Dlatego współczesna kosmetologia odchodzi sztywnego określania typów skóry: każda z nas może mieć w obrębie twarzy wiele rodzajów cery. Także w jednym miejscu dokuczać nam może wiele problemów: odwodniona może być przecież zarówno skóra sucha, jak i tłusta. Sama kondycja skóry także cały czas się zmienia w zależności od sposobu pielęgnacji, pory roku, trybu życia, stresu czy wieku. Dlatego warto być ze swoją skórą na bieżąco i regularnie sprawdzać jej stan. Można to zrobić w gabinecie kosmetycznym – szybko i obiektywnie. Analizer Nati marki Beauty of Science w pięć minut zbiera dane o sześciu parametrach stanu skóry, które bez jego pomocy ludzie oko może ocenić tylko subiektywnie. Kompleksowa analiza Twojej skóry w 6-ciu wymiarach obejmuje:

Pierwszy wymiar - strukturę powierzchni skóry

Drugi wymiar – poziom natłuszczenia

Trzeci wymiar – ilość złuszczającego się naskórka

Czwarty wymiar – wielkość porów i stopień zanieczyszczenia

Piąty wymiar – głębokość i szerokość zmarszczek

Szósty wymiar – stopień nawilżenia

 

Sprawdzaj i kontroluj efekty

Teraz pora na siódmy element, czyli gabinet kosmetyczny lub dermatologiczny, w którym wykonasz wielowymiarową analizę stanu skóry. Samo badanie zajmie pięć minut, analiza danych potrwa dłużej. Na finał otrzymasz wydruk pokazujący, co dzieje się z twoją skórą i jaka pielęgnacja jest dla ciebie właściwa. Wszystkie pomiary zostaną zapisane na dysku komputera. Potem będzie można je zestawić z wynikami kolejnych badań. Dzięki temu lekarz lub kosmetyczka obiektywnie sprawdzą zmiany kondycji twojej skóry oraz ocenią skuteczność stosowanych kuracji.

W Wielkopolsce urządzenie posiada już salon urody Galeria Image mieszczący się w Poznaniu www.galeriaimage.pl, tel. 61 823 21 29, Poznań ul. Wilczak 12a.

Nati, analizer skóry polskiej marki Beauty of Science. Profesjonalny sprzęt diagnostyczny, pozwalający na dogłębną analizę skóry, dzięki zastosowaniu technologii cyfrowej wykorzystywanej w układzie kamery o jakości HD. Urządzenie pozwala na badanie skóry poprzez dwie funkcje jakimi są: pomiar fizycznych parametrów i pomiar optyczny cechujący się wykonaniem zdjęcia poprzez umieszczoną w urządzeniu kamerę cyfrową.

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

FortePR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »