Firma » Praca

Skuteczna i efektywna praca

Skuteczna i efektywna praca
Zobacz więcej zdjęć »
Sprawne zarządzanie gabinetem fryzjerskim jest ważne ze względu na dobrą organizację pracy, co bezpośrednio przekłada się na zadowolenie klientów. Praca w gabinecie kosmetycznym i salonie fryzjerskim jest specyficznym zajęciem.

Pracownicy nie mogą jedynie wykonywać zleceń i obowiązków bez dobrego kontaktu z klientem. To miejsca, w których szczególnie dbać musimy o komfort, zadowolenie i samopoczucie naszych klientów. A składa się na to szereg zachowań i działań. Jednym z ważniejszych etapów jest już sam początek - moment zapisania się na konkretny zabieg. Wykonywanie telefonów jest najbardziej powszechną drogą - zajmuje ona jednak czas pracownikom i samym klientom. Coraz więcej gabinetów decyduje się na wdrożenie nowoczesnych rozwiązań.

                Jednym z nich jest właśnie specjalne oprogramowanie dla gabinetu które pozwala na wprowadzenie szeregu udogodnień. Największym z nich jest możliwość wprowadzenia takich udogodnień jak  zapisy online. Internetowa rezerwacja wizyt jest wygodna zarówno dla klienta jak i dla pracowników. Klient nie musi opuszczać domu, by wybrać w spokoju odpowiedni dla siebie termin wizyty. Rezerwacja online odbywa się przez wejście na odpowiednią stronę, wybranie odpowiedniego dnia, godziny zaznaczenie usługi i swoich danych. Program do rezerwacji przypomina również klientom o terminie zbliżającej się wizyty, tak by jej nie przegapić. Program dla gabinetu jest również niezastąpionym narzędziem dla tworzenia zestawień i miesięcznych podsumowań. Możemy prześledzić historię usług z całego miesiąca, statystyki i najbardziej popularne usługi.

                Intranet, mobilne i interaktywne kalendarze oraz szereg innych udogodnień - to narzędzia bez których ciężko dziś prowadzić efektywną działalność gospodarczą - szczególnie jeżeli specyfika naszej pracy wymaga ciągłego kontaktu z ludźmi. Obecnie nie można skutecznie pracować bez wdrażania nowoczesnych rozwiązań.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

JoannaK

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »