Rozrywka i wypoczynek » Uroczystości

Ślubne zaproszenia – Waszą wizytówką

Charakter zaproszenia ślubnego jest pierwszą istotną wskazówką dla gości dotyczącą stylu i formy waszej uroczystości. Oprócz tego zaproszenie to stanowi również pamiątkę dla przyszłych małżonków na całe życie.

Nawet jeśli okres narzeczeństwa jest długi to wybieranie, drukowanie i wysyłanie zaproszeń powinno zostać zaplanowane z na tyle dużym wyprzedzeniem by uwzględnić czas przesyłki i odpowiedź gości.

Zaproszenia ślubne są zazwyczaj wysyłane na sześć do ośmiu tygodni przed datą ślubu. By oszczędzić sobie nerwów na oczekiwanie efektu finalnego oraz mieć dostateczną ilość czasu na „wybrzydzanie” nad szatą graficzną, osobistymi preferencja tekstowymi i efektownymi dodatkami należy wygospodarować przynajmniej dwa do trzech miesięcy na druk i dostawę końcowych produktów tj. zaproszeń, kart menu, winietek, ale także np. potwierdzeń przybycia dla gości. Nie do zbagatelizowania więc pozostaje kilka poniższych wskazówek w kwestii przygotowania „papeterii ślubnej”.

·  wybieramy zawsze dostawcę, który zapewni nam optymalny dla nas dostawy

·  zamawiamy przynajmniej kilka dodatkowych ‘pustych’ sztuk zaproszeń, kopert, winietek /błędy się zdarzają/

·  tworzymy listę gości do adresowania z przypisanymi do każdej osoby imionami, tytułami, funkcją – szczególnie osób towarzyszących /ułatwi to nam witanie przybyłych/

· organizujemy system rejestracji potwierdzeń przybycia /np. ujęty w formie końcowego zdania na zaproszeniu

www.organizacjaslubow-poznan.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

mday

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »