Gospodarka » Żywność

Smak wakacyjnej przygody!

Wybierając się na letnią wycieczkę w góry czy na rowerową wyprawę, należy zadbać o odpowiedni prowiant. Dobrą propozycją dla turystów są nowe konserwy drobiowe marki DROSED w wygodnych mandolinach: Mielonka turystyczna z drobiem i Gulasz angielski z kurcząt.
Wakacyjne wycieczki, zwłaszcza te w góry czy do lasu, bywają nieprzewidywalne, dlatego warto się do nich dobrze przygotować. Wyruszając w drogę, nie można zapomnieć o prowiancie. Zabierane przez nas produkty powinny być pożywne, wygodnie zapakowane i, co najistotniejsze, odporne na wysokie temperatury. Z myślą o turystach i podróżnikach DROSED przygotował dwie nowe, apetyczne konserwy, które umożliwią łatwe i szybkie przyrządzenie smacznych przekąsek i kanapek, nawet na górskim szlaku.

Amatorom wakacyjnej przygody przypadnie do gustu Mielonka turystyczna z dodatkiem delikatnego mięsa drobiowego. Ta wyrazista w smaku konserwa doskonale komponuje się zarówno z białym, jak i z ciemnym pieczywem. Kanapkę z mielonką warto urozmaicić ulubionymi warzywami, np. zielonym ogórkiem lub pomidorem.

Atrakcyjną propozycją na letnie wyprawy jest także Gulasz angielski z kurcząt. To porcja drobiowego mięsa połączona z dodatkiem aromatycznych przypraw. Gulasz jest nie tylko apetyczny, ale również bardzo pożywny, dlatego, serwowany z bułką lub na kromce chleba zapewni energię niezbędną podczas aktywnego wypoczynku.

Mielonka turystyczna z drobiem oraz Gulasz angielski dostępne są w wygodnych i poręcznych mandolinach o optymalnej wielkości (110 g), które bez trudu zmieszczą się w podróżnej torbie czy plecaku. Co istotne, obu produktów nie trzeba przechowywać w lodówce. Optymalna temperatura ich przechowywania wynosi od +4 do +25 stopni C.

Nowe produkty dostępne są w sprzedaży w cenie: Mielonka turystyczna z drobiem - 2,29 zł/szt., Gulasz angielski - 2,49 zł/szt.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »