Gospodarka » Żywność

Soczyście owocowe Fruity-Bussi od Haribo

Soczyście owocowe Fruity-Bussi od Haribo
Zobacz więcej zdjęć »
Nowe żelki Haribo Fruity Bussi to prawdziwa owocowa rewolucja. Wyśmienite połączenie puszystej pianki i smakowitego żelka kryje w sobie wyjątkową niespodziankę - intensywnie owocowe, soczyste nadzienie.

Haribo Fruity Bussi to zupełnie nowa propozycja dla amatorów lekkiej owocowej słodyczy. Swój niesamowity smak zawdzięczają połączeniu delikatnej pianki i pysznego owocowego żelka. To jednak nie wszystko… Fruity Bussi kryją w sobie jeszcze jedną niespodziankę - orzeźwiające owocowe nadzienie. Dzięki niemu nowe żelki Haribo wprost eksplodują owocowym smakiem, którego nie da się zapomnieć.

Fruity-Bussi to połączenie trzech elementów - pianki, żelka i soczystego nadzienia - które zaskakuje trzema owocowymi kombinacjami. Zielono-biała kryje w sobie smak mango i maliny, pomarańczowo-biała łączy brzoskwinię z pomarańczą, a fioletowo-białej nadano smak moreli z maliną. Słoneczne opakowanie Fruity Bussi pełne orzeźwiających owocowych żelków pozwoli przywołać wakacyjne wspomnienia w pochmurne zimowe dni.

Opakowanie nowych Haribo Fruity-Bussi kryje aż 200 g wypełnionych owocowym nadzieniem żelko-pianek, dzięki czemu możesz się nimi podzielić z przyjaciółmi. Owocowe kombinacje najlepiej smakują w dobrym towarzystwie, więc zbierz znajomych i razem cieszcie się eksplozją owocowego szaleństwa Fruity Bussi.

Dostępność produktu:
Haribo Fruity Bussi dostępne są w 200 g opakowaniach, w cenie około 5,60 zł brutto/szt.

Informacje o firmie Haribo:
HARIBO to istniejący od 1920 roku producent żelków, pianek i gum rozpuszczalnych znanych na całym świecie. W swojej ofercie ma kilkaset rodzajów produktów HARIBO, pianek Marshmallows oraz gum rozpuszczalnych MAOAM o imponującym bogactwie kształtów, kolorów i smaków. Firma produkuje swoje wyroby w 18 fabrykach na świecie a jej produkty są kupowane przez dzieci i dorosłych w ponad 100 krajach. HARIBO produkuje dziennie 80 milionów Złotych Misiów. Z ich rocznej produkcji mógłby powstać łańcuch otaczający trzykrotnie ziemię! W Polsce HARIBO obecne jest od 1992 roku. Wysoką jakość produktów Haribo potwierdzają otrzymane nagrody i wyróżnienia: „Superprodukt 2005”, „Produkt Roku. Innowacja 2006”, „Złota Odznaka Jakości 2006, „Top Innowacje”, „Lider Forum 2006 i 2007”, złoty i srebrny medal DLG 2007, Oskar FMCG 2007.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »