Gospodarka » Żywność

Soki Fortuna 100% – dbaj o siebie, to proste!

Soki Fortuna 100% – dbaj o siebie, to proste!
Zobacz więcej zdjęć »
Od października 2016 r. soki Fortuna 100% są dostępne w plastikowych butelkach PET. Fortuna sok pomarańczowy 100%, sok jabłkowy 100%, sok multiwitamina 100% są dostępne w opakowaniach jednolitrowych, w sugerowanej cenie detalicznej 2,99 złotych zarówno za sok w butelce, jak i w kartonie.

Fortuna: Sok pomarańczowy 100% 
Sok pomarańczowy zawiera dużo witaminy C, która odgrywa ważną rolę w leczeniu takich chorób jak przeziębienie czy grypa. Dlatego, w przypadku zachorowania na którąś z tych chorób, codzienne picie soku pomarańczowego będzie wspierać organizm w walce z wirusami. Innym, ważnym dla organizmu człowieka działaniem soku pomarańczowego jest jego dobroczynny wpływ na układ trawienny.
Od października 2016 r. soki Fortuna 100% są dodatkowo dostępne w plastikowych butelkach PET. Fortuna sok pomarańczowy 100% jest dostępny w opakowaniach jednolitrowych, w sugerowanej cenie detalicznej 2,99 złotych zarówno za sok w butelce, jak i w kartonie.

Fortuna: Sok jabłkowy 100%
Sok jabłkowy to doskonałe źródło błonnika pokarmowego, który jest niezbędny, by praca jelit i proces trawienia odbywały się prawidłowo. Zawiera wiele witamin i składników mineralnych, np. witaminę C, A, E, potas oraz zdrowe kwasy. Jabłka i ich przetwory, dzięki wysokiej zawartości antyoksydantów, hamują również działanie wolnych rodników.
Od października 2016 r. soki Fortuna 100% są dodatkowo dostępne w plastikowych butelkach PET. Fortuna sok jabłkowy 100% jest dostępny w opakowaniach jednolitrowych, w sugerowanej cenie detalicznej 2,99 złotych zarówno za sok w butelce, jak i w kartonie.

Fortuna: Sok muliwitmina 100%
Sok multiwitaminowy Fortuna to pyszny sposób na zdrowie. W jego składzie znajduje się sok z jabłek (72,2%) oraz ananasów (10,2%), pomarańczy (6%), mango (3,3%), marchwi, bananów, winogron (1,3%), brzoskwiń (1,3%), passiflory, limetek (0,4%), liczi, gujawy, kaktusa, kiwi (0,3%) i papai. Dodatkowo 100 ml soku, czyli mniej więcej pół szklanki, dostarcza 15% referencyjnej wartości spożycia witamin A, D, E, C, tiaminy, ryboflawiny, niacyny, witaminy B6, kwasu foliowego, witaminy B12, biotyny i kwasu pantotenowego. Dzięki temu wspiera organizm w różnych aspektach. Ogromną zaletą soku multiwitaminowego Fortuna jest również niska kaloryczność – tylko 42 kalorie w 100 ml soku. 

Od października 2016 r. soki Fortuna 100% są dodatkowo dostępne w plastikowych butelkach PET. Fortuna: sok multiwitamina 100% jest dostępny w opakowaniach jednolitrowych, w sugerowanej cenie detalicznej 2,99 złotych zarówno za sok w butelce, jak i w kartonie.

Fortuna: Sok pomidorowy 100%
Najważniejszym, prozdrowotnym składnikiem soku pomidorowego jest likopen, który jest silnym antyoksydantem. To dzięki niemu już jedna szklanka soku pomidorowego dziennie wspiera organizm w walce z wieloma chorobami. Likopen pomaga zapobiegać nowotworom, osteoporozie, zmniejsza ryzyko raka prostaty u mężczyzn oraz chroni układ krwionośny. W świeżych pomidorach znajduje się średnio 0,7 – 20 mg likopenu w 100 g. Najwięcej likopenu znajduje się w jego przetworach, takich jak na przykład soki czy przeciery, ponieważ jest uwalniany podczas rozdrabniania pomidorów, a także poddawania ich obróbce termicznej. Innym, równie ważnym składnikiem soku pomidorowego jest potas, który jest bardzo istotny dla prawidłowego funkcjonowania organizmu, a przede wszystkim wpływa na koncentrację i pracę mięśni. Zapotrzebowanie osoby dorosłej na potas to około 2000–3000 mg dziennie, sok pomidorowy jest więc doskonałym jego źródłem, ponieważ w szklance soku znajduje się 500 mg potasu.

Fortuna sok pomidorowy 100% jest dostępny w opakowaniu 1 litr, w sugerowanej cenie detalicznej 2,99 złotych.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Agencja PR
http://agencjapr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »