Technologie » Komputery

Sony dla graczy i miłośników najwyższej jakości obrazu!

Sony dla graczy i miłośników najwyższej jakości obrazu!
Zobacz więcej zdjęć »
Salon Home Cinema eXperts w Warszawie, 21 – 26 października 2019 r.

Jednym z najważniejszych parametrów dla gracza jest input lag. Ma on szczególne znaczenie w dynamicznych grach, wymagających błyskawicznej reakcji. Projektory do kina domowego Sony 4K mają – stworzony dla graczy -  tryb input lag reduction, zmniejszający opóźnienie sygnału wejściowego. Dzięki tym urządzeniom można się cieszyć nie tylko naprawdę dużym obrazem w jakości 4K, ale także zwycięstwami w grach.

Już od 21 października 2019 roku będą mogli się o tym przekonać goście warszawskiego Salonu Home Cinema eXperts, ponieważ startują DNI OTWARTE z PROJEKTORAMI SONY 4K HDR! Patronat nad wydarzeniem objęło HDTVPolska.

W programie: turniej na wielkim ekranie, projekcje w najwyższej jakości i wykłady ekspertów z HDTVPolska. Na 26 października 2019 r. zaplanowano wielkie zmagania w Gran Turismo Sport! Do wygrania Konsola PS4 Slim, bezprzewodowe głośniki i słuchawki Sony!

Wstęp bezpłatny!

Salon HCX, ul. Ostrobramska 104/38, Warszawa. http://sklep.hcx.com.pl/ ; https://www.facebook.com/homecinemaexperts/

 - Dni Otwarte organizowane przez nas wspólnie z Sony to przede wszystkim szansa na przetestowanie projektorów tej firmy. Uczestnicy będą też mogli zobaczyć najnowsze hity filmowe, pograć w gry na konsolach PS4Pro i nabyć fachową wiedzę o projektorach, którą przekażą nasi specjaliści oraz zaangażowani w wydarzenie eksperci. Nie zabraknie także innych atrakcji. Przy tej okazji Home Cinema eXperts inauguruje promocję, w ramach której konsolę PS4 Pro dodajemy do każdego zakupionego u nas projektora Sony z serii VPL-VW. Promocja trwa do końca roku. – informuje Maciej Starmach, Marketing Manager w HCX.

W roli głównej wystąpią projektory do kina domowego Sony – VPL-VW570ES i VPL-VW270ES, które wyświetlają znakomity obraz w rozdzielczości 4K. Wyposażone są w technologię 4K Motionflow, dzięki której ruchome obiekty przemieszczają się płynniej i są wyraźnie widoczne. Jej działanie polega na dodawaniu do obrazu dodatkowych klatek bez utraty jasności. Dzięki obsłudze sygnałów HDMI 18 Gb/s oraz 10-bitowego formatu 4K 60p, projektory Sony zapewniają też większą subtelność przejść tonalnych w obrazie HDR (o dużym zakresie dynamicznym).  Rosnąca popularność gier 4K 60p wpłynęła na to, że przyspieszono działanie i zmniejszono opóźnienie sygnału wejściowego. Unikatowy system Reality Creation analizuje każdy element obrazu w celu zwiększenia wyrazistości i rozdzielczości bez wprowadzania zakłóceń.

Goście Salonu Home Cinema eXperts będą mogli wziąć udział w wykładzie na temat różnic w grach w Full HD vs 4K Ultra HD z HDR. Na jednym, dużym ekranie będzie można zaobserwować różnice w obrazie wyświetlanym równocześnie z dwóch projektorów. Dla entuzjastów kina domowego organizatorzy przygotowali filmową niespodziankę. W najwyższej jakości obrazu 4K Ultra HD Blu-ray będzie można zobaczyć fragmenty nowej superprodukcji „Godzilla II: Król Potworów”. Dystrybutor filmu - Galapagos przedstawi także plany na najbliższe miesiące związane z rynkiem 4K Ultra HD Blu-ray.

Organizatorzy zaplanowali też dwa wykłady przedstawicieli HDTVPolska dotyczące najnowszych zmian w projektorach Sony 4K HDR dotyczących jeszcze lepszej jakości obrazu oraz trybu IMAX, który został zaimplementowany w tym roku w produktach Sony. Będzie to też doskonały moment na wspólną dyskusję oraz testy projektorów z HDTVPolska.

W dniu 26 października 2019 r. odbędzie się turniej Gran Turismo Sport, w którym nagrodą główną będzie konsola Sony PS4 Slim! Do wygrania również: głośnik SONY SRS-XB21B, słuchawki Sony ZX330BT oraz głośnik SONY SRS-XB12.

Salon HCX Home Cinema eXperts w Warszawie przy ul. Ostrobramskiej 104/38 to nie tylko referencyjna sala kinowa, ale przede wszystkim doświadczony zespół ludzi o wysokich kompetencjach. Eksperci HCX służą kompletną, fachową wiedzą na temat technologii i urządzeń, które oferują i z przyjemnością pomagają w doborze sprzętu skrojonego pod oczekiwania Klienta.

 

DNI OTWARTE Sony w Salonie HCX Home Cinema eXperts odbędą się w dniach 21- 26 października 2019 r. (poniedziałek – piątek w godz. 10:00 – 18:00; w sobotę 10:00 – 16:00.)


Salon HCX, ul. Ostrobramska 104/38, Warszawa. http://sklep.hcx.com.pl/ 

ttps://www.facebook.com/homecinemaexperts/

  

 Informacja o Sony Corporation

Sony Corporation to firma twórczej rozrywki opartej na solidnych fundamentach technologicznych. Działając na rynku gier, serwisów sieciowych, muzyki, filmów, elektroniki, urządzeń półprzewodnikowych i usług finansowych, Sony stawia sobie za cel wypełnianie świata emocjami dzięki potencjałowi kreatywności i technologii.

 

Więcej informacji można znaleźć pod adresem http://www.sony.net/

 

Informacja o Sony Professional Solutions

Sony Professional Solutions, będące częścią Sony Corporation, pomaga profesjonalistom w urzeczywistnianiu ich wizji poprzez uwalnianie olbrzymiej energii drzemiącej w obrazie. Firma Sony doskonale łączy innowacyjne technologie z dogłębną znajomością branży. Współpracuje z podmiotami z różnych sektorów, między innymi mediów i produkcji studyjnej, sportu, służby zdrowia, biznesu, edukacji i produkcji filmowej, by dostarczać swoim klientom najlepsze na rynku, rozwojowe rozwiązania. Dzięki ponad 40-letniemu doświadczeniu oraz współpracy z zaufanymi i uznanymi partnerami technologicznymi Sony oferuje bogaty wachlarz kompetencji, produktów i usług, które stanowią prawdziwą wartość dla firm oraz źródło informacji, wiedzy i inspiracji dla klientów.

 

Więcej informacji można znaleźć pod adresem http://pro.sony.eu  Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

INDALO

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »