Technologie » Komputery

Sony: wielki dźwięk w małych słuchawkach

Sony: wielki dźwięk w małych słuchawkach
Zobacz więcej zdjęć »
Sony EX650AP to wysoka jakość dźwięku zamknięta w niewielkich dousznych słuchawkach. Miedziane komponenty minimalizujące rezonans oraz cała gama nowoczesnych rozwiązań gwarantuje brzmienie na najwyższym poziomie.

Powiększone kanały

Tworząc EX650AP, Sony zadbało przede wszystkim o wysoką jakość dźwięku. Powiększone o 15% kanały z mosiądzu zwiększają stabilność dźwięków i czystość wysokich tonów. W słuchawkach zastosowano neodymowy przetwornik akustyczny 12 mm, o kopułce membrany takiej samej wielkości jak w przetwornikach 16 mm. Dzięki temu zwiększa się ich czułość, a sam użytkownik ma wrażenie pełniejszego brzmienia niczym w większych słuchawkach.  

Bardzo duża czułość

Dzięki zastosowaniu mosiądzu EX650AP są mniej podatne na rezonans i skutecznie tłumią wibracje. Melomanów ucieszy szerokie pasmo przenoszenia (5 – 28 000 Hz) oraz przetwornik akustyczny o czułości 107dB/mW. Takie rozwiązanie gwarantuje reprodukcję dźwięku na najwyższym poziomie nawet przy maksymalnej głośności, niezależnie od tego czy słuchasz rocka, klasyki czy muzyki klubowej.

Nowoczesne rozwiązania

Dzięki konstrukcji Beat Response Control, polegającej na zastosowaniu specjalnie profilowanych kanałów powietrznych, słuchawki oferują wysoką jakość niskich tonów i wysokich. Rozwiązanie to docenią fani muzyki elektronicznej, gdzie dominuje głęboki i precyzyjny bas. Dodatkową zaletą jest kątowy profil przetwornika, który wraz z silikonowymi wkładkami ułatwia dopasowanie słuchawek i zwiększa izolację akustyczną.

Stworzone do podróżowania

 

Użytkownicy smartfonów po zainstalowaniu aplikacji Sony SmartKey mogą zarządzać dźwiękami za pomocą funkcjonalnego kontrolera umieszczonego na przewodzie. Dzięki temu rozmowy telefoniczne, odtwarzanie, przewijanie czy zwiększanie głośności utworów można wykonać bez konieczności sięgania po telefon. Ważące zaledwie 9 g słuchawki posiadają karbowany, odporny na splątanie przewód oraz wygodne etui, które zabezpieczy sprzęt podczas podróży.

 

Cena detaliczna produktu sugerowana przez dystrybutora – Impakt, wynosi 299 zł.

 

Cechy produktu:

 

- Obudowa i kanał akustyczny wykonany z mosiądzu

- Wygodna, dobrze trzymająca się konstrukcja

- Dynamiczny dźwięk z neodymowych przetworników akustycznych 12 mm
- Mikrofon elektretowy, pojemnościowy

- Pasmo przenoszenia 5 – 28 000 Hz

- Współpraca ze smartfonami dzięki pilotowi na kablu

- Komplet 4 hybrydowych, silikonowych wkładek dousznych

- Konstrukcja Beat Response Control
- Długość przewodu 1,2 m
- Pozłacany wtyk kątowy

 

O Sony

 

Misją firmy Sony jest inspirowanie i zaspokajanie Twojej ciekawości. Nasza nieograniczona pasja do technologii, treści i usług oraz nieustające dążenie do innowacyjności prowadzą nas do tworzenia przełomowych, ekscytujących i rozrywkowych produktów, jakie zaprojektować może jedynie Sony.

Tworzymy nowe, unikalne wrażenia. Wszystko, co robimy, powstaje z myślą o tym, by wzbudzić Twoje emocje.

www.sony.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Entrymedia

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »