Test1

Test1 test1

test

test test

poprzedni następny

Rozrywka i wypoczynek » Sport

Sopro sponsorem zawodów triatlonowych

W minioną sobotę, 15 czerwca nad Jeziorem Lusowskim odbyły się X Ogólnopolskie Zawody w Triathlonie "POZIOM WYŻEJ LUSOWO 2013”.

Patronat nad wydarzeniami objął Starosta Poznański pan Jan Grabkowski, zaś imprezę uroczyście otworzył Wójt Gminy Tarnowo Podgórne pan Tadeusz Czajka. Firma Sopro Polska była sponsorem tych zawodów.

Z dużą pasją i zgodnie z zasadami fair play - w wodzie, na rowerze oraz w biegu rywalizowali sportowcy we wszystkich kategoriach wiekowych tej bardzo trudnej dyscypliny olimpijskiej. Poprzez świetną zabawę, perfekcyjną organizację, wysoki poziom imprezy oraz dzięki obecności wielu utytułowanych zawodników z Anną Grzesiak na czele, miniona sobota pozostanie na długo w pamięci wszystkich uczestników mitingu.

Sopro Polska ( www.sopro.pl )
więcej informacji z SOPRO POLSKA (PRESS BOX)Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

newss.pl
http://newss.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »