Dom » Budownictwo

Soudal na targach fensterbau/frontale 2010 w Norymberdze

Soudal na targach fensterbau/frontale 2010 w Norymberdze
Zobacz więcej zdjęć »
W dniach 24-27 marca w Norymberdze, odbyło się jedno z najważniejszych spotkań targowych dla producentów stolarki budowlanej i przedsiębiorstw związanych z tą branżą – międzynarodowe targi fensterbau/frontale 2010. Wśród wystawców prezentujących swoją ofertę nie zabrakło firmy Soudal

Targi fensterbau/frontale 2010 jak co roku były okazją do zaprezentowania najważniejszych wydarzeń z branży oraz trendów, dostrzeganych obecnie na rynku stolarki budowlanej.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Jednak tematem przewodnim tegorocznej edycji spotkania targowego w Norymberdze była energooszczędność. Oprócz kwestii związanych z wdrożeniem rozporządzenia o oszczędzaniu energii wśród tematów, na które w tym roku położono szczególny nacisk, znalazły się także zagadnienia związane z powszechnym wprowadzeniem oznaczenia CE.

Koncepcja stoiska targowego firmy Soudal została podporządkowana prezentacji Soudal Window System - stanowiącego zestaw produktów do profesjonalnego montażu stolarki okiennej. Wśród produktów wchodzących w skład SWS znajdziemy zarówno szeroką gamę pianek montażowych o najwyższych parametrach izolacyjności termicznej i akustycznej (m.in. specjalistyczną piankę Soudafoam Gun Low Expansion, czy wysokowydajną piankę Soudafoam Maxi), produkty zabezpieczające uszczelnione złącze okienne z zewnątrz przed opadami i promieniami UV (np. Soudal Folienband Outside), jak i produkty zapewniające ochronę przed wnikaniem wilgoci z wnętrza domu do środka szczeliny między futryną a ścianą (np. folię paroizolacyjną Folienband Inside). Goście odwiedzający stoisko targowe Soudal mogli również zasięgnąć porady specjalistów, czy uzyskać dodatkowe informacje techniczne na temat prezentowanej oferty.

www.soudal.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Andre.nor09

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »