Firma » Biznes

Soudal wyróżniony w rankingu Budowlane Marki Roku 2009

Soudal wyróżniony w rankingu Budowlane Marki Roku 2009
Zobacz więcej zdjęć »
6 edycja rankingu Marek Budowlanych już rozstrzygnięta. Przeprowadzone przez firmę ASM - Centrum Badań i Analiz Rynku ogólnopolskie badanie rynku budowlanego wyłoniło mistrzowskie marki 2009 roku. W kategorii „Piany i silikony” wyróżnienie otrzymała firma Soudal.

Ranking Marek Budowlanych do wydarzenie, które na stałe już wpisało się w kalendarz wydarzeń branży budowlanej.  Inicjatywa ta ma na celu uhonorowanie najlepszych firm budowlanych działających na polskim rynku w oparciu o ogólnopolskie badanie przeprowadzone wśród firm wykonawczych.

W tym roku zwycięzców typowano w 20 kategoriach produktowych oraz dwóch kategoriach dystrybutorów budowlanych. Pierwsze wyróżnienie w kategorii piany i silikony zajęła firma Soudal, od lat doceniana zarówno przez fachowców, jak i klientów indywidualnych.

„Przyznane wyróżnienie jest dla nas bardzo ważne. To wyraz zaufania i przywiązania do naszej marki ze strony konsumenta. Wyróżnienie tym bardziej cenne, że o jego przyznaniu decydują profesjonaliści, firmy wykonawcze, które na co dzień korzystają z produktów firmy Soudal.” – mówi Andrzej Kaczor, Dyrektor zarządzający Soudal Sp. z o.o.    

www.soudal.pl

Soudal jest czołowym światowym producentem pianek montażowych, mas uszczelniających, klejów i wyrobów chemii dachowej. Koncern działający od ponad 40 lat, obecny w 100 krajach na 6 kontynentach od dawna przewodzi w opracowywaniu innowacyjnych technologii w segmencie profesjonalnych produktów chemii budowlanej. Polska spółka powstała w 1996 roku i jest jedną z najszybciej rozwijających się w całej grupie.  W 2009 roku otwarto pierwszą w Polsce fabrykę Soudal w Pionkach pod Radomiem. W pełni zautomatyzowany zakład odpowiada najbardziej wymagającym standardom europejskim. Od stycznia 2010 roku Soudal Sp. z o.o. jest w posiadaniu certyfikatu systemu jakości ISO 9001:2008Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Andre.nor09

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »