Kobieta, zdrowie, uroda » Ciało

Spoko spoko, rewitalizacja w stresie

Spoko spoko, rewitalizacja w stresie
Zobacz więcej zdjęć »
Warsztaty technik relaksacyjnych opartych o techniki tao i zen w Warszawie! 10 grudnia 2009 Wszystkich zainteresowanych nauką radzenia sobie ze stresem zapraszamy na 1-dniowy warsztat

Podczas warsztatu  zapoznasz się z indywidualną metodą uwalniania napięć, dowiesz się jak odnawiać własne zasoby  energii.

Ćwiczenia warsztatowe Spoko spoko ułatwiają redukcję wewnętrznych napięć i uwolnienie nagromadzonych emocji, a także  odnalezienie  wewnętrznej harmonii i  wzrost sił witalnych. Nauczycielem technik relaksacyjnych   jest Maciej Żbik –  od  20 lat zgłębia techniki medytacyjne, relaksacyjne i praktykuje uzdrawiające ćwiczenia ruchowe Qi Gong.

Na zajęcia zapraszamy 10.12 w godzinach od 10:00 do 17:00 do ośrodka Fundacji Fundament w W-wie na ul. Koszykowej 24/7 

www.fundacjafundament.pl 

Koszt warsztatu: 200zł 

Informacje i zapisy: e-mail: biuro@fundacjafundament.pl, tel. 0 600 48 73 00 Prosimy o zabranie ze sobą wygodnego stroju. 

Opłatę za warsztat  (200zł) prosimy wpłacać na Konto Fundacja Fundament 

Nr konta: 34 1160 2202 0000 0001 0782 6071; Tytuł wpłaty: darowizna

Źródło: Biuro Fundacji FundamentRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

agencja21

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »