Rozrywka i wypoczynek » Sport

Sportowe Lata z ESPN Classic

Sportowe Lata z ESPN Classic
Zobacz więcej zdjęć »
Najbardziej rozpamiętywane wydarzenie w historii sportu? Bardzo intrygujące pytanie, które z pewnością rozpocznie niejedną debatę.

ESPN Classic przedstawia nową serię programów poświęconą temu zagadnieniu.










Pierwsze cztery lata jakie będziemy mieli okazję zbadać to:
- 1984 - wymarzone dla Carla Lewisa Igrzyska Olimpijskie w Los Angeles, oraz wygrana Francji w piłkarskich Mistrzostwach Europy
- 1996 - rok w którym Michael Schumacher przeniósł się do Ferrari, lato zostało dobrze zapamiętane przez angielskich kibiców piłkarskich, Igrzyska Olimpijskie w Atlancie obfitują w wydarzenia, a Damon Hill króluje w F1.
- 2000 - Igrzyska Olimpijskie w Sydney zapadły na długo w pamięci, ale inne turnieje sportowe również rozkwitały, warto wspomnieć chociażby o Piłkarskich Mistrzostwach Europy.
- 2003 - Jonny Wilkinson i cudowne Mistrzostwa Świata w Rugby.

Każde z tych wydarzeń jest niepowtarzalne i wyjątkowe. To jedyna okazja, aby prześwietlić najlepsze lata w historii sportu.

Zapraszamy w każdą niedzielę, o godz. 19:00.

Największe emocje, najważniejsze wydarzenia - to musi być ESPN Classic!



Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Shi events

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »