Kobieta, zdrowie, uroda » Medycyna

Spotkanie specjalistów na konferencji „Alergologia i Immunodermatologia Dzieci i Dorosłych”

Spotkanie specjalistów na konferencji „Alergologia i Immunodermatologia Dzieci i Dorosłych”
Zobacz więcej zdjęć »
W dniach 24-26 maja 2018 r. w Kazimierzu Dolnym odbędzie się II Konferencja Naukowo-Szkoleniowa „Alergologia i Immunodermatologia Dzieci i Dorosłych”. Obecność na wydarzeniu potwierdziło wielu specjalistów z dziedziny alergologii, immunologii i dermatologii.

Konferencja AiD w Kazimierzu Dolnym to prestiżowe wydarzenie, którego celem jest wymiana praktycznych doświadczeń między specjalistami. Będzie to także okazja do spotkania z wieloma wybitnymi autorytetami.
W gronie prelegentów znalazła się między innymi prof. dr hab. n. med. Joanna Narbutt, ekspert programu DoveMed.

W czasie trwania konferencji zgromadzeni lekarze dermatolodzy, alergolodzy, immunolodzy, pediatrzy oraz interniści będą prezentować i omawiać przypadki, z którymi na co dzień spotykają się w swoich gabinetach.
W programie wydarzenia znalazły się także liczne prelekcje i kursy praktyczne. Prelegenci zaprezentują swoje badania w blokach tematycznych: dermatologia wieku dziecięcego, choroby zapalne skóry, alergologia, choroby tkanki łącznej, atopowe zapalenie skóry, choroby pęcherzowe skóry, łuszczyca oraz immunodermatologia.

Partnerem konferencji „Alergologia i Immunodermatologia Dzieci i Dorosłych” jest DoveMed - program skierowany do lekarzy dermatologów oraz specjalistów zajmujących się tematyką chorób skóry.

- Celem naszej obecności na konferencji jest dotarcie do jak najszerszego grona specjalistów z informacją o programie, w ramach którego chcemy dostarczać lekarzom praktyczną wiedzę z zakresu dermatologii, prawa medycznego i psychologii. W ramach naszego programu, zarejestrowani lekarze otrzymują także pakiety produktów Dove, które mogą rekomendować swoim pacjentom – mówi Dominika Siudak, przedstawiciel programu DoveMed.

Szczegółowe informacje na temat konferencji znajdują się na stronie www.aid2018.pl.

 

O programie DoveMed

Program DoveMed skierowany jest do lekarzy dermatologów oraz specjalistów zajmujących się tematyką chorób skóry. Na dedykowanej programowi stronie www.dovemed.pl znajdują się najnowsze doniesienia z dziedziny dermatologii oraz wskazówki umożliwiające diagnozowanie i leczenie chorób skóry w gabinecie lekarza pierwszego kontaktu. Rejestrując się na stronie www.dovemed.pl, lekarz otrzymuje bezpłatne, specjalistyczne porady medyczne oraz próbki i materiały edukacyjne dla swoich pacjentów.

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Anna1

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »