Kobieta, zdrowie, uroda » Uroda

Spotkanie z esencją koloru!

Spotkanie z esencją koloru!
Zobacz więcej zdjęć »
Polska premiera najnowszej farby do włosów Essential Color odbyła się 24. września w restauracji Biosfeera w Warszawie. Zaproszonych gości w świat kolorów i niewiarygodnych możliwości natury wprowadzali ambasadorka marki Anna Dereszowska, Agnieszka Popielewicz oraz Klaudia Bors brand manager marki.

Essential Color to pierwsza w Polsce w 100% pozbawiona amoniaku farba trwale koloryzująca, która - oferując łagodne działanie na włosy i skórę głowy - zapewnia równocześnie skuteczność koloryzacji. W formule Essential Color wykorzystano pielęgnacyjne liczi oraz pochodzącą z upraw organicznych białą herbatę. Liczi jest cennym źródłem witaminy C i minerałów, biała herbata za to obfituje w przeciwutleniacze. Dlatego Essential Color pozwala uzyskać nie tylko wymarzony kolor włosów, ale także zapewnia im właściwą kondycję.

Goście zebrani w restauracji Biosfeera mieli okazję podziwiać niezwykły pokaz. W przepięknej zielonej scenerii, modelki ubrane w zwiewne sukienki, ćwicząc jogę, prezentowały nowe odcienie farby Essential Color. Podczas pokazu, na porośniętej soczyście zieloną trawą scenie, odbyła się oryginalna prezentacja niezwykłych możliwości, jakie daje nam innowacyjny krem do trwałej koloryzacji Essential Color.

Punktem, kulminacyjnym części artystycznej wydarzenia było pojawienie się na scenie gwiazdy, Anny Dereszowskiej, która w rozmowie z prowadzącą konferencję Agnieszką Popielewicz, opowiedziała gościom o swoich sposobach na zdrowy tryb życia i rekomendowała gościom nowe kosmetyki do koloryzacji.

O szczegółach dotyczących zalet formuły nowych kremów koloryzacyjnych Essential Color, opowiedziała gościom Klaudia Bors brand manger marki Essential Color.

Po zakończonej prezentacji goście mieli możliwość zadawania pytań i rozmowy z zaproszonymi gośćmi.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

kuźnia pr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »