Firma » Finanse

Sprinter wśród pożyczek

Sprinter wśród pożyczek
Zobacz więcej zdjęć »
Pożyczka stająca na wysokości swojego zadania, dostarczająca niezbędną sumę pieniędzy w ciągu jednego dnia daje największą satysfakcję kredytobiorcą. Znalezienie jednak takiego banku, który zaoferuje takie rozwiązanie i to jeszcze bez przedstawiania zaświadczeń to już nie lada wyczyn.

Można spróbować i wybrać się na wyprawę po bankach o ile dysponujemy dużą ilością czasu i uzbroimy się w cierpliwość.

Zanim każda Pani w banku - doradca kredytowy, szczegółowo sprawdzi naszą sytuację materialną i dopiero w oparciu o nią przedstawi nam swoją ofertę, przeważnie odbiegającą od naszych zamiarów, zwłaszcza związaną z kwotą wysokości pożyczki, mniejszą niż zaplanowaliśmy, większa część z tych poszukiwaczy wymięknie. A to dopiero początek drogi by znaleźć odpowiednio dobrą i tania pożyczkę lub kredyt.

Każdy z banków kieruje się własnymi kryteriami w ocenie zdolności kredytowej potencjalnego klienta oraz posiada określona inną kwotę minimalną uzyskiwanych dochodów, od której zaczyna udzielać pożyczek gotówkowych. Rozbieżność jest duża, co do kryterium wysokości honorarium i zaczyna się od 450 zł do 2 000zł netto a czasem i wyższa poprzeczka jest ustalona, gdzie to osoby z niższymi pensjami nie mają szans na kredyt gotówkowy w tym banku. Do tego dochodzi zróżnicowane oprocentowanie, za którego wysokość to my zapłacimy w postaci odsetek, prowizji czy ubezpieczenia od utraty pracy. Czym wyższa rzeczywista roczna stopa oprocentowania tym większe koszty danego kredytu będziemy musieli ponieść.

By ułatwić sobie cały ten skomplikowany proceder badań i analiz produktów bankowych, ze wszystkich półek rodzajów kredytowych, ubezpieczeniowych - finansowych, wykorzystać można narzędzie porównujące i pokazujące parametry chociażby pożyczki gotówkowej, określające przybliżoną wysokość raty miesięcznej w poszczególnych bankach. Skontaktować od razu można się z oferentem - bankiem, w sprawie kredytu, którym jesteśmy zainteresowani.

Szybkie porównanie i to z większości znanych wszystkim banków możliwe jest za pomocą specjalnie do tego celu programu stworzonego, a nazwanego kalkulatorem kredytowym lub, jak kto woli - porównywarka kredytowa.

Wystarczy obrać cel naszego poszukiwania, oraz opcjonalnie zaznaczyć - bez zaświadczeń. Osoby poszukujące pieniędzy na zakup mieszkania porównają kredyty mieszkaniowe a zainteresowane nabyciem pięknego i luksusowego samochodu o podwyższonym standardzie - kredyty samochodowe. Zamieszczone narzędzie, kalkulator kredytowy przybliży wysokość raty a porównywarka porówna i wskaże chociażby najtańszy leasing.

Można jeszcze troszkę obniżyć i tak już najniższe ze znalezionych oprocentowanie danego kredytu, chociażby poprzez otwarcie rachunku bankowego, internetowego w tym samym banku, w którym zamierzamy ubiegać się o kredyt. Większość banków dla tak zwanych „swoich klientów" przewiduje obniżki kredytu o kilka punktów procentowych lub nagradza ich chociażby w postaci przyznanego dużego debetu - linii kredytowej w koncie, co jest niezmiernie wygodnym i najszybszym kredytem odnawialnym.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Kredyty gotówkowe bez zaświadczeń o zarobkach
http://www.get-money.pl/

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Dziś:
Vincent V. Severski w Empik Bonarka, 21 maja, godz. 20:00
Marek Krajewski na Apostrofie w Krakowie, 21.05.19, g. 18:00, Empik Bonarka
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »