Firma » Biznes

Srebrna Jakość Roku dla firmy TOPEX!

Srebrna Jakość Roku dla firmy TOPEX!
Zobacz więcej zdjęć »
Firma TOPEX została uhonorowana certyfikatem Srebrna Jakość Roku 2010, przyznawanym w ramach Ogólnopolskiego Programu Promocji Jakości w Polskich Przedsiębiorstwach. Wyróżnienia przyznane zostały podczas uroczystej gali, która odbyła się 18 lutego 2010 w Park Hotel Diament w Katowicach.

TOPEX został wyróżniony Srebrną Jakością Roku w kategorii „Innowacja” za nowatorskie informatyczne rozwiązania serwisowe wdrożone do obsługi gwarancyjnej elektronarzędzi. Gala wieńcząca czwartą edycję konkursu odbyła się 18 lutego 2010 r. w Park Hotel Diament w Katowicach.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

 

Zaufanie klienta to dla naszej firmy priorytet. Zależy nam nie tylko na tym aby użytkownicy wybierali nasze produkty, ale również z satysfakcją korzystali z nich. Z tego względu staramy się zapewnić jak najlepszą obsługę posprzedażową, m. in. w postaci sprawnego serwisu gwarancyjnego – zapewnił Piotr Potowski, Dyrektor Generalny firmy TOPEX. – Od kilku lat naszym klientom oferujemy szybki i wygodny serwis typu door-to-door. Teraz dzięki wdrożeniu nowego systemu udało nam się dodatkowo podnieść efektywność naszego serwisu gwarancyjnego, co zostało docenione także przez kapitułę konkursu – dodał dyrektor TOPEX.

Certyfikaty Jakość Roku zostały przyznane po raz czwarty. Organizatorem programu jest Biznes Raport oraz Polskie Centrum Badań i Certyfikacji SA. Konkurs skierowany jest do firm, które szczególnie dbają o jakość i zachowanie najwyższych standardów rynkowych. O zdobyciu certyfikatu decyduje dwuetapowa weryfikacja, nad której przebiegiem czuwa Kapituła Konkursu. Wyróżnienia przyznawane są w trzech kategoriach: produkt, usługa oraz innowacja. Dwukrotnym laureatom konkursu przyznawany jest tytuł Srebrna Jakość Roku, a trzykrotnym Złota Jakość Roku.

Drugie z rzędu wyróżnienie utwierdza nas w przekonaniu, że nasze starania i wysiłki zmierzają we właściwym kierunku. W przyszłym roku mamy nadzieję powtórzyć ten sukces i tym samym dołączyć do grona firm legitymujących się certyfikatem Złota Jakość Roku – podsumował Piotr Potowski.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

TOPEX
http://www.topex.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »