Dom » Budownictwo

Stanley Black & Decker i DeWALT zapraszają na targi BUDMA 2012

Stanley Black & Decker i DeWALT zapraszają na targi BUDMA 2012
Zobacz więcej zdjęć »
Podczas tegorocznych targów BUDMA Stanley Black & Decker oraz DeWALT przedstawią ofertę narzędzi i elektronarzędzi na rok 2012.

XXI edycja Międzynarodowych Targów Budownictwa BUDMA 2012 to największe wydarzenie w branży budowlanej w Polsce. Nie zabraknie na nim czołowych przedstawicieli firm budowlanych i narzędziowych. Odbędzie się w dniach 24 - 27 stycznia 2012 roku w Poznaniu. Ekspozycje około 1500 firm z 33 krajów zostaną zaprezentowane na 60.000 m2, a tematem przewodnim dwudziestej pierwszej edycji targów BUDMA będzie „Budownictwo przyszłości".

Stanley Black & Decker i DeWALT przedstawią swoje najnowsze, dostępne na rynku produkty na stoisku nr 23 w pawilonie 8A. Wśród prezentowanych urządzeń znajdą się narzędzia ręczne Stanley do nowoczesnych instalacji hydraulicznych, profesjonalny asortyment narzędzi do płyt gipsowo-kartonowych oraz młotki, miary, narzędzia tnące, torby a także skrzynie narzędziowe. Black & Decker zaprezentuje m.in. najnowsze urządzenie wielofunkcyjne eVo 3w1, wyrzynarkę ZENIT oraz nowa wiertarko-wkrętarka 7V Li-Ion. DeWALT z kolei przedstawi gamę profesjonalnych młotowiertarek, szlifierek kątowych, pilarek tarczowych oraz kompaktowych elektronarzędzi akumulatorowych 10,8 V.

Zaprezentowane zostaną nie tylko nowości, ale także sztandarowe produkty, m.in. narzędzia pomiarowe, wkrętaki akumulatorowe i wiertarki dwubiegowe. Przez trzy dni trwania targów specjaliści i handlowcy Stanley, Black & Decker oraz DeWALT będą udzielali fachowych porad na temat oferty. Goście będą mogli także wypróbować interesujące ich narzędzia i uczestniczyć w pokazach.

Targi BUDMA 2012 odbędą się przy ul. Głogowskiej 14 w Poznaniu. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »