Gospodarka » Narzędzia

Stanley Club w Dubaju, czyli kolejny wyjazd szkoleniowy

Stanley Club w Dubaju, czyli kolejny wyjazd szkoleniowy
Zobacz więcej zdjęć »
Dubaj – stolica Zjednoczonych Emiratów Arabskich na kilka dni stała się miejscem szkoleniowym dla finalistów IV edycji programu Stanley Club.

Kolejna, czwarta już edycja Stanley Club, zrzeszająca kluczowych klientów marki Stanley odbyła się w stolicy Zjednoczonych Emiratów Arabskich - Dubaju. Stanley Club to inicjatywa, której celem jest zacieśnienie relacji z kluczowymi odbiorcami narzędzi Stanley. W kilkudniowym szkoleniu prowadzonym przez miejscowych pracowników firmy, wzięło udział około 30 przedstawicieli najlepszych sklepów narzędziowych współpracujących z firmą Stanley w Polsce.

Uczestnicy wyjazdu odwiedzili główną siedzibę firmy Stanley Black & Decker w Dubaju. Mogli przyjrzeć się z bliska jak wygląda praca specjalistów oraz dowiedzieć się jak funkcjonuje dystrybucja i sprzedaż produktów Stanley w tym rejonie świata. Zjazd miał przede wszystkim wymiar szkoleniowy, a część merytoryczna poświęcona była prezentacji nowości produktowych na 2012 rok oraz technologii wykorzystywanych w produkcji narzędzi marki Stanley.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »