Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Statek wikingów w Galerii Krakowskiej

Statek wikingów w Galerii Krakowskiej
Zobacz więcej zdjęć »
Kolejny zwykły statek? Nic bardziej mylnego! Jest ogromny i pełno w nim zakamarków kryjących niespodzianki. Tylko do 29 sierpnia odnowiony statek wikingów będzie do dyspozycji najmłodszych krakowian w Galerii Krakowskiej. To wspaniała okazja, by zobaczyć jak mieszkali wojownicy ze Skandynawii.

Wikingowie słynni ze swoich dalekich wypraw i niesamowitych przygód zagościli w Galerii Krakowskiej i do 29 sierpnia udostępniają swą łódź najmłodszym mieszkańcom Krakowa.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Na wielkim statku dzieci będą mogły przetestować swoją sprawność w takich zmaganiach jak m.in.: przejście przez sieć wikingów, czy wędkowanie na hak.

Statek wikingów, który zacumował na poziomie -1, to wakacyjna inicjatywa Galerii Krakowskiej i doskonała propozycja spędzanie czasu z całą rodziną. W planie wiele ciekawych gier i zabaw dla dzieci w różnym wieku. Statek wikingów to nie tylko miejsce, w którym dzieci mogą atrakcyjnie spędzić czas, ale także okazja do przeniesienia się w czasy legendarnych wojowników i możliwość poznania ciekawostek z ich morskiego życia.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

wojcik_karolina@interia.eu

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »