Rozrywka i wypoczynek » Sport

Wiosenna rozgrzewka z Wisłą przed Galerią Krakowską!

Wiosenna rozgrzewka z Wisłą przed Galerią Krakowską!
Zobacz więcej zdjęć »
Jesteś miłośnikiem piłki nożnej? Kibicujesz Wiśle Kraków? Jeśli z niecierpliwością czekasz na spotkanie z ulubionymi zawodnikami zapraszamy 28 marca, w godz. 11.00-17.00 na plac Jana Nowaka-Jeziorańskiego przed Galerię Krakowską, gdzie będzie można wziąć udział w wiosennej rozgrzewce!

Jesteś miłośnikiem piłki nożnej? Kibicujesz Wiśle Kraków? Jeśli z niecierpliwością czekasz na spotkanie z ulubionymi zawodnikami zapraszamy 28 marca, w godz. 11.00-17.00 na plac Jana Nowaka-Jeziorańskiego przed Galerię Krakowską, gdzie będzie można wziąć udział w wiosennej rozgrzewce z zawodnikami Białej Gwiazdy!

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Jeżeli football jest Twoim hobby to nie możesz opuścić wiosennej rozgrzewki! Na wszystkich zapalonych fanów piłki nożnej czeka nie lada gratka! Już w najbliższą środę 28 marca, w godz. 11:00-17:00 na placu Jana Nowaka - Jeziorańskiego przed Galerią Krakowską odbędzie się piłkarska rozgrzewka przed piątkowym pojedynkiem Wisły Kraków z Legią Warszawa!

Z myślą o fanach krakowskiego klubu ustawiona zostanie specjalna elektroniczna bramka Kick-Point, dzięki której każdy będzie mógł sprawdzić swoje strzeleckie umiejętności - prędkość oraz celność strzału. Najlepsi uczestnicy każdej godziny wygrają zaproszenia na mecz Wisła Kraków - Legia Warszawa! Dodatkową atrakcją będzie spotkanie z zawodnikami Białej Gwiazdy! Piłkarze nie tylko zasiądą w jury konkursu strzeleckiego, ale także sami zmierzą się z kibicami.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

wojcik_karolina@interia.eu

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »