Technologie » Internet

Stefan Stefański na pokładzie F25

Stefan Stefański na pokładzie F25
Zobacz więcej zdjęć »
Do zespołu domu produkcyjnego F25 dołączył Stefan Stefański. Objął stanowisko Kierownika Produkcji i dołączył do zespołu Moniki Wagner.

W związku z dynamicznym rozwojem i realizacją wielu nowych projektów, F25 postanowił rozbudować zespół. Szeregi domu produkcyjnego zasilił Stefan Stefański, który z branżą filmową związany jest od 2011 roku. Wtedy też rozpoczął intensywną współpracę ze wszystkimi brandami Kompanii Piwowarskiej: Grolsch, Lech, Tyskie czy Żubr. Pełnił tam obowiązki Producenta, Postproducenta, a także wspierał działania kreatywne. Był również związany z Young&Rubicam i Raymond, gdzie pracował jako kierownik produkcji dla takich marek jak: Danon, Tymbark, Żywiec Zdrój, Tiger, Nokia, Microsoft, XTB, Orange. W tym samym czasie Stefan był producentem serwisu zagranicznego dla globalnego Facebook'a pod egidą FB Creative Shop, gdzie współpracował z  Hello Fresh, Purina, Felix, Pepsi czy Maggi. Przez ostatnie dwa lata pracował dla NC+/Canal+ (najczęściej dla kanałów Sport+, Kuchnia+ i Minimini) produkował reklamy, sesje fotograficzne oprawy programów oraz minidokumenty. Na swoim koncie ma również produkcję teledysków Darii Zawiałow, Margaret, Reni Jusis i Bemy.

 

Stefański jako Kierownik Produkcji wspiera team Moniki Wagner i odpowiada za prowadzenie bieżących  projektów. Od momentu dołączenia do F25 Stefan współpracował już przy produkcjach dla m.in.. OTOMOTO czy Allegro SMART.

 

Zmiany w F25 i rozbudowywanie zespołu wynikają z chęci rozwoju oraz stale rosnącej liczby projektów, które są przez nas prowadzone. Stawiamy na profesjonalizm, dlatego też współpraca z kimś tak doświadczonym jak Stefan, na pewno przełoży się na efektywność działań i kolejne udane realizacje. Cieszymy się, że dołączyła do nas osoba z bogatym doświadczeniem w branży filmowej i współpracy z klientami. Witamy w zespole! – komentuje Marcin Dworucha, Managing Director F25.

 

Prywatnie, Stefan jest koneserem dobrej muzyki, cygar, filmu i popkultury. Pasjonuje go myśl społeczna, polityka międzynarodowa i nowe technologie. 

 

F25 to dom produkcyjny specjalizujący się w produkcji różnego rodzaju contentu filmowego. F25 realizuje różne projekty z zakresu produkcji filmowej: spoty reklamowe do różnych mediów, seriale internetowe, reportaże, mini-dokumenty, projekty interaktywne i VR i wszystko to, co wciąga konsumenta w interakcję. F25 dba o cały proces produkcji filmowej: od pomysłu do finalnej realizacji i dystrybucji w różnych mediach.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

KnowledgeHub Fund

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »