Dom » Wnętrza

Stylowy fornir

Stylowy fornir
Zobacz więcej zdjęć »
Drewno od zawsze stanowiło nieodłączny element gustownego urządzenia wnętrz. Współczesna aranżacja również nie może się bez niego obejść. Kolekcję fornirowanych drzwi Domino, firmy INVADO tworzą wysmakowane, pełne zrównoważonej elegancji modele.

Umiejętnie godzą ciekawe wzornictwo i funkcjonalność. Ostatnio do ich grona dołączyły dwa zupełnie nowe produkty. W Domino 7 i 8 urok tradycyjnej stylistyki został skonfrontowany z minimalistyczną kompozycją wąskich przeszkleń.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformy Link Buildingu



Faktura naturalnej okleiny znakomicie podkreśla atmosferę harmonii i spokoju, którą próbuje osiągnąć współczesny design. W wyborze kolorystyki można zdecydować się na relaksującą, jasną barwę bielonego dębu albo ciepłe, nasycone kolory orzecha amerykańskiego i wenge. Kolekcja Domino dostępna jest również w ekonomicznej wersji pokrytej okleiną dekoracyjną: coimbra, akacja i heban. 

Domino 7, Domino 8

Producent: INVADO

Cena: od 1268.80 PLN brutto (fornir)

Cena: od 657,58 PLN brutto (okleina)  

Więcej informacji na www.invado.pl



Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Intro Media

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »