Technologie » Komputery

Super piątka do drukarek Kyocera

Laserowa ofensywa Black Pointa do drukarek monochromatycznych Kyocera. Na rynku debiutuje aż 5 nowych tonerów przygotowanych przez wrocławskiego producenta.

Najnowsze produkty marki Black Point to dwa tonery z najwydajniejszej w ofercie Black Pointa linii Super Plus -  LBPPKTK130 i LBPPKTK120, a także LBPPKTK18, LBPPKTK55 i LBPPKTK320. Tonery są kompatybilne z najpopularniejszymi na rynku drukarkami Kyocery. – Rynek produktów laserowych w ostatnim czasie zmienia się dynamicznie, a popularność zyskują  różne marki producenckie. Dlatego Black Point zdecydował się poszerzyć swoją ofertę o popularne kartridże do Kyocery. Nowe lasery stanowią top sprzedaży w tej grupie urządzeń – mówi Marta Maciejewska, menedżer produktu w Black Point SA.

 

Nowe lasery do sprzętu Kyocery gwarantują znaczne oszczędności. Najlepiej widać to na przykładzie wysokowydajnego tonera LBPPKTK130, który zapewnia wydruk 10000 stron i obniżenie kosztów wydruku jednej kartki do 2 groszy. To oznacza o prawie 40% większą wydajność i opłacalność wyższą aż o 60% w porównaniu do tonerów producenta drukarek. Na ich tle doskonale wypadają też pozostałe nowości, które gwarantują wydajność większą od prawie 15% do blisko 50%.

 

Nowe kartridże Black Point powstały zgodnie z międzynarodową normą ISO 19798:2006. Wszystkie pięć tonerów zostało objęte najszerszym pakietem gwarancyjnym na rynku, obejmującym zarówno toner, jak i drukarkę, w której są używane. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Profitcomms

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »