Dom » Wnętrza

Świadomie wybieramy jedzenie - świadomie dbajmy o lodówkę

Świadomie wybieramy jedzenie -  świadomie dbajmy o lodówkę
Zobacz więcej zdjęć »
W trosce o bezpieczeństwo nasze i naszych dzieci oraz środowisko, które nas otacza, każdego dnia staramy się dokonywać coraz bardziej świadomych wyborów. W trakcie robienia zakupów, starannie wybieramy produkty, z których będziemy przygotowywać posiłki dla najbliższych.

Dokładnie śledzimy tabele wartości odżywczych oraz zwracamy uwagę na składy produktów, by ograniczyć do minimum sztuczne konserwanty. Czasami jednak mamy problem z utrzymaniem czystości z miejscami w których przechowujemy żywność. Jest to szczególnie trudne w przypadku lodówki gdzie znajduje się wiele artykułów, o różnym przeznaczeniu. Nie dbając o jej czystość, wartość tych produktów spada.

 

Rekomendowanym rozwiązaniem jest obecny na polskim rynku preparat znanej marki Dr. Beckmann, stworzony specjalnie do czyszczenia lodówek. Zawiera składniki,  między innymi bio-alkohol, ułatwiające dokładne mycie wnętrza lodówki. Regularne stosowanie daje gwarancję czystości. Dr. Beckmann Spray do lodówek zapewnia higieniczną czystość urządzeń, usuwa niemiłe zapachy, likwiduje szron i pozostawia przyjemny, świeży zapach. Jest bardzo łatwy w użyciu. Wygodna butelka z rozpylaczem ułatwia aplikację preparatu – nawet na pionowych powierzchniach i w trudno dostępnych miejscach. Nadaje się także do czyszczenia kuchenek mikrofalowych, które bardzo łatwo ulegają zabrudzeniu.

 
 


Zastosowanie

 

1.     Przed użyciem środka należy wyjąć żywność z lodówki.

2.     Przekręcić końcówkę rozpylacza na pozycję „ON” i rozpylić środek na czyszczoną powierzchnię.

3.     Większe zabrudzenia należy pozostawić pod działaniem środka przez kilka minut.

4.     Wytrzeć powierzchnię suchą szmatką.

 

 

 

Preparat w płynie.

Pojemność: 250 ml

Cena ok. 16,90 zł

 

 

 

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

kalitero

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »