Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Świat klocków LEGO® ponownie zawita do Galerii Bemowo

Świat klocków LEGO® ponownie zawita do Galerii Bemowo
Zobacz więcej zdjęć »
Baza kosmiczna, piramidy, warszawski tramwaj, żaglowiec i wiele więcej! Z klocków LEGO® można wyczarować naprawdę niesamowite rzeczy!

Teraz możesz przyjrzeć się im z bliska! W dniach 23-24 kwietnia Galeria Bemowo zaprasza na wystawę makiet i modeli wykonanych z najpopularniejszych klocków świata. To prawdziwa gratka dla fanów LEGO® i nie tylko!

Ponad 30 modeli i dużych makiet z klockami LEGO® w roli głównej! Wśród licznych budowli, zbudowanych z tysięcy klocków, w Galerii Bemowo będzie można zobaczyć m.in. makietę współczesnego miasteczka, makietę kosmiczną, modele z Gwiezdnych Wojen oraz niezliczoną liczbę konstrukcji wzorowanych na najpopularniejszych budowlach. Zwiedzających z pewnością zachwycą imponujące w dbałości o szczegóły tramwaje i pociągi oraz piramidy.

Wystawa to nie tylko możliwość wspaniałej zabawy, ale także szansa na znalezienie inspiracji do tworzenia własnych budowli. Będzie to także okazja, aby porozmawiać o hobby z twórcami modeli – magikami zrzeszonymi w klubie WAWLUG (Warsaw LEGO® User Group) – tzw. AFOLami (Adult Fan of LEGO®), czyli warszawskimi dorosłymi fanami LEGO®. Dla uczestników wystawy przygotowano niespodziankę w postaci bezpłatnych instrukcji do samodzielnego wykonania w domowym zaciszu mini-modeli z LEGO® w tematyce wielkanocnej. Dodatkowo, najmłodsi Klienci Galerii Bemowo będą mogli zajrzeć do „piaskownicy” pełnej klocków oraz wziąć udział w mini konkursach budowlanych z upominkami!

Wystawa modeli i makiet klocków LEGO® odbędzie się w Spotykalni zlokalizowanej na pierwszym piętrze w Galerii Bemowo. Na wystawę zapraszamy w dniach 23-24 kwietnia 2022 roku w godzinach 10.00-18.00 (sobota) oraz 10.00-16.00 (niedziela). Wstęp bezpłatny.

Informacje o firmie:

Galeria Bemowo powstała w 1999 roku, a całkowita powierzchnia użytkowa obiektu to prawie 35.000 m2. Ofertę handlową centrum tworzy 69 najemców, głównymi z nich są: hipermarket Carrefour oraz sklepy RTV Euro AGD, Pizza Hut oraz Cinema City. Do dyspozycji klientów jest bezpłatny parking z 944 miejscami postojowymi.

Właścicielem Galerii Bemowo jest Futureal. Zarządcą obiektu jest firma Apsys Polska S.A.

 

www.galeria-bemowo.pl

O APSYS

APSYS jest jednym z wiodących operatorów branży nieruchomości komercyjnych w Polsce i we Francji. Spółka realizuje działania w segmencie nieruchomości handlowych, projektach mixed-use, inwestycjach mieszkaniowych oraz w obszarze zarządzania powierzchniami biurowymi. Firma powstała w 1996 roku i działa jako inwestor, deweloper, agent ds. najmu, menadżer projektu oraz zarządca nieruchomości.

Tworzy innowacyjne, „szyte na miarę” projekty uwzględniające specyfikę danego miejsca, kontekst społeczny oraz środowisko naturalne. Do największych inwestycji firmy należą Manufaktura w Łodzi oraz Posnania w Poznaniu. APSYS Polska zarządza obecnie ponad 1 000 000 mkw. GLA w 25 obiektów handlowych zlokalizowanych w 16 największych miastach w kraju. Firma i jej projekty były wielokrotnie nagradzane przez PRCH, ICSC, Europa Property oraz CiJ w kategoriach rozwoju, zarządzania oraz marketingu.

 

O FUTUREAL

 

Grupa Futureal jest czołowym graczem na rynku nieruchomości w Europie Środkowej, z inwestycjami przekraczającymi 5 miliardów euro.

 

Portfel inwestycyjny obejmuje projekty rewitalizacji obszarów miejskich o funkcjach mieszkalnych, nieruchomości mieszkalne, obiekty handlowe, biurowe, przemysłowe i logistyczne, inwestycje w nieruchomości komercyjne oraz różnorodne programy finansowania strukturalnego.

 

Celem Futureal Group jest stworzenie trwałej wartości dla inwestorów, klientów, a także dla szerszej społeczności. W rezultacie zrównoważony rozwój odgrywa decydującą rolę w każdym z działań, ze szczególnym uwzględnieniem ochrony środowiska, zachowania zdrowia psychicznego i fizycznego oraz zaangażowania w odpowiedzialność społeczną i związane z nimi inicjatywy.

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Orchidea

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 6 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »