Rozrywka i wypoczynek » Gry

Świat LEGO® Minecraft po raz pierwszy w Polsce w Wola Parku

Świat LEGO® Minecraft po raz pierwszy w Polsce w Wola Parku
Zobacz więcej zdjęć »
W dniach 12 – 22 listopada 2015 r. Centrum Handlowe Wola Park zaprasza wszystkich fanów do jedynej w Polsce interaktywnej strefy gry LEGO® Minecraft pełnej tematycznych zestawów LEGO®.

„Serdecznie zapraszamy małych i dużych fanów gry Minecraft oraz klocków LEGO® do Wola Parku. Zachęcamy do inspirującej i kreatywnej zabawy, przeniesionej z wirtualnej przestrzeni do świata realnego. Będzie to okazja aby samemu stworzyć ciekawe konstrukcje, a także poznać kultowych bohaterów, czyli Steve'a i Piggi" - mówi Emilia Szkudlarek, menadżer marketingu Centrum Handlowego Wola Park.

Impreza LEGO® Minecraft w Wola Parku jest organizowana w Polsce po raz pierwszy. Na gości centrum handlowego czeka interaktywna strefa z mnóstwem atrakcji - odwiedzający będą mogli zbudować swoją wersję świata z gry przy pomocy klocków LEGO® Minecraft, a następnie zasiedlić go stworzonymi przez siebie półmetrowymi postaciami. Fani Steve'a, głównego bohatera gry, będą mogli wykonać maski z jego podobizną. Będzie można także zagrać w Minecraft na tabletach wkomponowanych w „stoły rzemieślnicze" - te same, które w grze służą do produkcji podstawowych narzędzi. Każde dziecko odwiedzające strefę LEGO® Minecraft otrzyma dyplom uczestnictwa w zabawie. Wstep do strefy jest bezpłatny.

Minecraft to gra dostępna m.in. w wersji komputerowej i na konsole, pozwalająca na konstruowanie z różnokolorowych sześcianów trójwymiarowych budowli, a nawet całych miast czy królestw. Gra, która jest globalnym fenomenem, miała swoją oficjalną premierę cztery lata temu. Na całym świecie w każdym momencie gra w nią milion osób. Jest to jedyna gra, która pobiła aż 12 rekordów Guinnessa - jeden z nich to stworzenie wirtualnej makiety całego państwa - Danii.

Strefa interaktywna LEGO® Minecraft będzie dostępna w Wola Parku od poniedziałku do piątku (12 - 22 listopada) w godzinach 12.00-21.00, w soboty od 10.00 do 21.00, a w niedziele między 10.00 a 20.00.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Jarosław Soroczyński

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »