Firma » Biznes

Świat Zabawek w Agorze Bytom

Największa galeria handlowa w Bytomiu wzbogaca swoją ofertę o kolejnego najemcę. Już 31 marca zostanie otwarty Świat Zabawek. To drugie, po kwiaciarni Green Inspiration, otwarcie nowego sklepu w Agorze w tym miesiącu.

 

Nowy najemca Agory Bytom to sklep oferujący szeroki wachlarz zabawek dla dzieci w każdym wieku i nie tylko. W Świecie Zabawek kupimy m.in. klocki Lego, gry czy modele i zabawki zdalnie sterowane, doskonale nadające się dla początkujących i zaawansowanych modelarzy. Sklep o powierzchni około 40 metrów kwadratowych znajdzie się na poziomie +1, obok Holia Chopin Club. Nowy najemca wzmocni ofertę poziomu, który jest istotnym elementem funkcjonowania galerii.

 

Świat Zabawek będzie drugim otwartym w marcu nowym sklepem bytomskiej Agory. Z początkiem miesiąca otwarto nowoczesny sklep florystyczny Green Inspiration. Lokal znajduje się w budynku parkingu i zajmuje powierzchnię 62 mkw.

 

Agora Bytom została otwarta 15 listopada 2010 roku. Znajduje się na placu Kościuszki w samym centrum miasta. Galeria jest projektem duńskiej firmy Braaten+Pedersen plus Partners. Na jej terenie znajduje się obecnie prawie 100 sklepów, a także Fantasy Park, fitness club Pure i multipleks Cinema City.
Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Profitcomms

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »