Rozrywka i wypoczynek » Święta

Świąteczna edycja akcji „Doceniamy, nagradzamy” w NoVa Park

Świąteczna edycja akcji „Doceniamy, nagradzamy” w NoVa Park
Zobacz więcej zdjęć »
Już we wtorek 10 grudnia startuje gwiazdkowa odsłona akcji „Doceniamy, nagradzamy!” w NoVa Park. Tym razem w podziękowaniu za zakupy klienci otrzymają w prezencie bożonarodzeniowe wianki. Akcja potrwa do czwartku, 12 grudnia.

Ostatnia w tym roku akcja „Doceniamy, nagradzamy” w NoVa Park odbędzie się w dniach 10-12 grudnia w godzinach 13.00-19.00. Tym razem, aby otrzymać w prezencie ręcznie wykonane wianki bożonarodzeniowe, wystarczy zrobić zakupy za minimum 100 złotych (na dwóch paragonach z dwóch różnych sklepów), a następnie okazać dowody zakupu hostessie w Punkcie Obsługi Akcji. Codziennie do rozdania będzie 200 wianków. Klienci biorący udział w akcji będą mieli możliwość wyboru wianka już zrobionego lub sami zdecydować, jak ma wyglądać ich ozdobny wianek.

„600 wianków w podziękowaniu za zakupy w NoVa Park! Już w dniach 10-12 grudnia zapraszamy na przedświąteczne zakupy połączone z wręczaniem upominków. Gwiazdkowe stroiki, które czekają na naszych Klientów to niezwykle modna i efektowna ozdoba na świecę, drzwi, ścianę czy na okno, która pozytywnie nastroi na nadchodzące Święta” – mówi Anna Krajczyńska, starszy specjalista ds. marketingu NoVa Park.

Regulamin akcji „Doceniamy, nagradzamy” jest dostępny Punkcie Obsługi Akcji, zlokalizowanym na poziomie 0, przy windzie panoramicznej.

Informacje o firmie:

NoVa Park to największe i najnowocześniejsze centrum handlowo-rozrywkowe w województwie lubuskim, którego uroczyste otwarcie nastąpiło 18 kwietnia 2012 roku. Zlokalizowane jest w centrum Gorzowa Wielkopolskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie kulturalnych i rozrywkowych symboli miasta, bulwaru nadwarciańskiego oraz głównych szlaków komunikacyjnych. Na terenie obiektu funkcjonują: supermarket Piotr i Paweł oraz liczne sklepy i punkty usługowe, w tym unikalne na rynku lokalnym marki takie jak: Stradivarius, Bershka, Pull&Bear, Cropp, House, Reserved Kids, C&A, Medicine, Carry, Home&You, Duka, Tchibo, Super-Pharm, Sephora, Calzedonia, Intimissimi, Smyk, Intersport, 4F, Adidas, Reebok, New Balance, Puma, Sizeer, 50 Style, W.KRUK, Loox Optyk czy North Fish. Do dyspozycji Klientów jest również klub fitness Fabryka Formy.

Właścicielem i zarządcą NoVa Park jest firma Prime Kapital.

www.nova-park.pl

 

Prime Kapital to jeden z wiodących operatorów w branży nieruchomości, koncentrujący swoje działania na rynkach Europy Środkowej i Wschodniej oraz inwestujący głównie w projekty handlowe oraz mieszkaniowe. W portfolio Prime Kapital znajduje się ponad 20 projektów, obejmujących projekty deweloperskie na różnych etapach realizacji. Zespół Prime Kapital tworzy ponad 200 doświadczonych specjalistów ds. nieruchomości.

 

www.primekapital.com  

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Orchidea

Komentarze (1)

  • avatar
    ~Getmoney - Pożyczki 2019-12-11 14:44:24

    Bardzo ładne wianki bożonarodzeniowe. Koleżanka z pracy, wczoraj zrobiła zakupy i dostała piękny, ręcznie wykonany wianek bożonarodzeniowy z czego bardzo się ciesz nawet dziś - 11.12.2019 r. (środa). Także warto zrobić zakupy w NoVa Park.


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »