Rozrywka i wypoczynek » Święta

Świąteczna odsłona projektu Jacobs Baw się kawą!

Tej zimy Jacobs pragnie Cię wyręczyć, by nawet w świątecznej gonitwie każdy mógł znaleźć chwilę dla siebie. Usiądź więc wygodnie, zaparz kubek gorącej kawy, a następnie na stronie przepisynakawe.pl stwórz jedyny w swoim rodzaju upominek.

Świąteczna odsłona projektu Jacobs Baw się kawą!

Święta już za pasem, a  ulice zaczynają lśnić tysiącem lamp. Zanim jednak zaplanujesz potrawy na świąteczny stół, najpierw rozpoczniesz doroczną łamigłówkę co podarować najbliższym. Tej zimy Jacobs pragnie Cię wyręczyć, by nawet w tej świątecznej gonitwie każdy mógł znaleźć chwilę dla siebie. Usiądź więc wygodnie, zaparz kubek gorącej kawy, a następnie na stronie przepisynakawe.pl stwórz jedyny w swoim rodzaju upominek.

Do 20 grudnia na stronie przepisynakawe.pl trwa konkurs, w którym co tydzień do wygrania są świąteczne zestawy kubków do kawy. Specjalnie na chłodne dni, Jacobs ubrał je w zimowe sweterki, na których możesz przesłać dowolne życzenia dla swoich bliskich.  Zaprojektuj je tak, by kubki ze sobą rozmawiały, a zimowa kawa w towarzystwie bliskiej osoby, nabierze zupełnie nowego smaku.

Ciepłych i radosnych świąt w gronie najbliższych, życzy zespół marki Jacobs!Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

RC2

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »