Kobieta, zdrowie, uroda » Medycyna

Świąteczna zbiórka krwi w Galerii Przymorze

Świąteczna zbiórka krwi w Galerii Przymorze
Zobacz więcej zdjęć »
Okres Świąt to czas dzielenia się prezentami z najbliższymi i nie tylko!

We współpracy z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Gdańsku, Galeria Przymorze zaprasza mieszkańców Gdańska do udziału w akcji honorowego oddawania krwi i podarowania innym najcenniejszego upominku na świecie – życia! Zbiórka krwi odbędzie się 16 grudnia 2023 roku w godz. 10.00-14.00 przed Galerią Przymorze.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Galeria Przymorze zachęca do dołączenia do akcji zbiórki krwi, przypominając, że potrzeba krwi jest nieustająca i szczególnie odczuwalna również podczas gwiazdkowego okresu. Oddawanie krwi to bezpośredni i skuteczny sposób na pomoc potrzebującym. Każda kropla jest na wagę złota, a w tym wyjątkowym czasie świątecznym możemy obdarować kogoś niezwykle cennym prezentem. W sobotę 16 grudnia w godz. 10.00-14.00 specjalnie przygotowany krwiobus czekać będzie na dawców przed Galerią Przymorze, a przedstawiciele Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa zapewnią bezpieczne i higieniczne warunki oddawania krwi.

Zachęcamy wszystkich, którzy spełniają poniższe kryteria do wzięcia udziału w akcji:

·         wiek - nie więcej niż 65 lat lub – w przypadku oddawania krwi po raz pierwszy – nie więcej niż 60 lat;

·         waga - nie mniej niż 50 kg.

Aby oddać krew, należy:

·         być zdrowym,

·         być trzeźwym,

·         być wyspanym i po lekkim posiłku,

·         w ciągu doby poprzedzającej oddanie krwi należy dobrze nawodnić organizm, czyli wypić około 2 litry płynów (woda mineralna, soki),

·         zabrać ze sobą dowód osobisty lub inny dokument potwierdzający tożsamość.

„W tym świątecznym czasie każdy z nas może stać się prawdziwym bohaterem dla tych, którzy walczą o życie. Zapraszamy wszystkich mieszkańców Gdańska do wzięcia udziału w akcji zbiórki krwi w Galerii Przymorze. Niech ten gwiazdkowy czas będzie dla nas okazją do podzielenia się czymś więcej niż tylko materialnymi prezentami” mówi Agnieszka Wojtaszczyk, Dyrektor Galerii Przymorze.

Akcja zbierania krwi organizowana jest wspólnie z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Gdańsku.

Informacje o firmie:

Galeria Przymorze powstała w 2009 roku i jest zlokalizowana w sercu gdańskiej dzielnicy Przymorze przy ul. Obrońców Wybrzeża 1, obok najdłuższego w Europie Środkowej budynku mieszkalnego „Falowiec”. Ofertę handlową centrum tworzy 68 najemców, a głównymi z nich są: hipermarket E.Leclerc oraz sklepy C&A, CCC, Dealz, Decathlon, Deichmann, Hebe, Jysk, Pepco czy RTV EURO AGD. Do dyspozycji Klientów jest również klub fitness Calypso.

 

Galeria Przymorze to harmonia miasta i natury. Wokół centrum znajdują się liczne tereny zielone, w tym blisko położony park. Przyroda okalająca budynek Galerii została także przeniesiona do środka – Zielona Ściana to aż 100 m2 pokrytych kilkudziesięcioma gatunkami roślin, oczyszczającymi powietrze.

 

Właścicielem Galerii Przymorze jest ImmoGdańsk sp z o.o. Zarządcą obiektu jest firma Apsys Polska.

 

www.galeriaprzymorze.pl

 

 

O APSYS:

APSYS jest jednym z wiodących operatorów branży nieruchomości komercyjnych w Polsce i we Francji. Spółka realizuje działania w segmencie nieruchomości handlowych, projektach mixed-use, inwestycjach mieszkaniowych oraz w obszarze zarządzania powierzchniami biurowymi. Firma powstała w 1996 roku i działa jako inwestor, deweloper, agent ds. najmu, menadżer projektu oraz zarządca nieruchomości.

Apsys zawsze był firmą z wizją i ambicjami, by realizować unikalne projekty, tworzyć miejsca ikoniczne, znaczące, na stałe wpisujące się w tkankę miejską. Począwszy od 2022 r. w swojej działalności spółka kieruje się hasłem “Razem, inne miasto jest możliwe”. Apsys chce jeszcze mocniej i odpowiedzialniej wykorzystywać potencjał miast, wpływać na ich przemiany uwzględniając potrzeby środowiskowe, pobudzać rozwój społeczny i ekonomiczny, a ponadto wspólnie, w oparciu o dialog z interesariuszami, tworzyć komfortowe otoczenie dla ludzi.

Celem strategicznym firmy jest zmiana miast na lepsze i tworzenie wyjątkowych miejsc, dzięki którym życie wszystkich staje się piękniejsze.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i specjalistycznej wiedzy wszystkie działania, niezależnie od wielkości i lokalizacji poszczególnych nieruchomości, są dopasowane do potrzeb klienta. Do największych inwestycji firmy należą Manufaktura w Łodzi oraz Posnania w Poznaniu. APSYS Polska zarządza obecnie ponad 1 000 000 mkw. GLA w 19 obiektach handlowych zlokalizowanych w 15 największych miastach w kraju. Apsys prowadzi także inwestycję mieszkaniową - Solea Mieszkania przy Wyścigach na warszawskim Mokotowie.

 

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Orchidea

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »