Dom » Budownictwo
ŚWIATŁO W NAWIERZCHNI
![]() |
| Zobacz więcej zdjęć » |
W ofercie firmy Buszrem pojawiły się elementy marki Led Qube - profesjonalne oprawy najazdowe - kształtem i wymiarami dostosowane do oferowanych na rynku kostek brukowych. Znajdziemy tu kostki typu Holland, Nostalit, dużą i małą Piccolę, Creative, kostkę „granitową” i okrągłe Rondo. Szeroki wybór pozwala na optymalne wkomponowanie źródła światła w otoczenie.
Oprawy są dokładnie dopasowane do zastosowanego w nawierzchni typu kostki, dlatego w ciągu dnia wtapiają się w ułożoną nawierzchnię. Za to po zmroku zwiększają widoczność przebiegu ścieżek, dróg dojazdowych i podjazdu; wskazują na położenie stopni schodów, oświetlają klimatycznie taras lub – umieszczone wprost w gruncie - tworzą nastrój ogrodu.
Świecące kostki mogą być matowe lub transparentne i emitować światło ciepłe białe lub białe naturalne. Źródło światła oparte na działaniu diod elektroluminescencyjnych LED umożliwia również świecenie w dowolnych barwach (technologia RGB to około 4000 kolorów świecenia). Dobór barw sterowany jest pilotem. Warto zwrócić uwagę, że światło jest emitowane całą powierzchnią oprawy. Solidne materiały użyte do jej wykonania gwarantują wysoką odporność na nacisk, trwałość, wodoszczelność i odporność na warunki atmosferyczne. Technologia LED oparta o niskie napięcie zapewnia minimalne zużycie energii i czas świecenia obliczany na lata.
Montaż świecących kostek jest bardzo łatwy, wymaga jedynie ułożenia przewodów w ostatniej fazie przygotowania podłoża przed układaniem kostki. Oprawy łączy się z przewodami zasilającymi za pomocą hermetycznych złączek.
Po szczegóły oferty zapraszamy do punktów sprzedaży:
http://kostkabrukowa.buszrem.pl/kontakt/
Nadesłał:
nota bene
|

Nowy rok z nową łazienką? To postanowienie noworoczne da się zrealizować
Piotr Aftewicz wzmacnia zespół zarządczy Walter Herz
Jakie nastroje dominują na rynku mieszkaniowym w początkach 2026
Mocniejszy, zdrowszy i bardziej inteligentny: MOVA przedstawia ewolucję swojego hitu – airfryer Aero
Future Builders - wywiad z Oliwią Dec-Wolszczak
Komentarze (0)