Technologie » Telekomunikacja

Światowa sprzedaż skanerów Fujitsu ScanSnap przekroczyła liczbę czterech milionów sztuk

Globalna sprzedaż skanerów Fujitsu z serii ScanSnap przekroczyła poziom czterech milionów urządzeń, co stanowi kolejny ważny etap rozwoju tej linii skanerów do użytku osobistego.

„ScanSnap to skanery do użytku osobistego, które są łatwe w instalacji i obsłudze,
a przy tym oferują ogromne możliwości. Co ważne, są one stale wzbogacane o nowe funkcje” – komentuje Mike Nelson, wiceprezes PFU (EMEA) Limited. „Sprzedaliśmy już cztery miliony urządzeń, a dzięki usłudze ScanSnap Cloud możemy sprawić, że korzystanie z modeli iX100 i iX500 z funkcją łączności bezprzewodowej przyniesie jeszcze więcej korzyści. To nowe rozwiązanie z pewnością przyciągnie do nas wielu nowych użytkowników”.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

 

Aby odpowiedzieć na zmieniające się potrzeby klientów, firma PFU stale rozwija ofertę urzadzeń ScanSnap, uwzględniając przy tym najnowsze trendy w biznesie, usługi chmurowe, mobilność i możliwość skanowania dowolnego rodzaju dokumentów. Dlatego też niedawno przedstawiona została nowa bezpłatna usługa ScanSnap Cloud, która umożliwia użytkownikom modeli iX100 i iX500 prostsze skanowanie i przesyłanie dokumentów bezpośrednio z urządzenia do popularnych usług w chmurze.

 

http://www.scansnapcloud.com/emea.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Mondaypr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »