Rozrywka i wypoczynek » Prezenty

Święto kobiet w Bonarce

Święto kobiet w Bonarce
Zobacz więcej zdjęć »
Rabaty prawie w 70 sklepach z okazji Dnia Kobiet przygotowała krakowska Bonarka. Ta oferta zainteresuje nie tylko panie. Sięgającymi nawet 50% zniżkami, centrum zachęca także mężczyzn, by zrobili miły prezent swoim kobietom. Promocje obowiązują od 4 do 8 marca.

Jest w czym wybierać. Na specjalnej ulotce z listą sklepów i rabatów znajdziemy nie tylko prezentowe klasyki, takie jak bielizna, akcesoria czy kosmetyki. Można „pójść" też w kulturę i rozrywkę, i skorzystać
z okazji w księgarni.

Kto jest gadżetowym freakiem, może postawić na nowoczesną elektronikę: zegarek, topowy telefon lub laptop.

Pewniakiem będą wspólne pyszne lody w kawiarni Grycan. Co więcej, restauracyjno-kawiarnianych propozycji jest na liście więcej.

Dziewczyny kochające sport pokochają też prezent z któregoś ze sportowych sklepów.

Strzałem w dziesiątkę może też okazać się wspólna podróż. Aby ją zaplanować warto odwiedzić biuro podróży. Parking przy lotnisku gratis.

BONARKA CITY CENTER Bonarka City Center to wielofunkcyjne centrum miejskie, powstałe na obszarze około 19 ha poprzemysłowych terenów dawnych zakładów chemicznych w krakowskiej dzielnicy Podgórze. Na obszarze ponad 92  tys. m2 powierzchni użytkowej znajduje się 230 punktów handlowo-usługowych i restauracji w tym: Auchan, Leroy Merlin, Media Expert oraz największy w Polsce multipleks kinowy Cinema City. Na Klientów Centrum czeka bezpłatny parking na 3200 samochodów. Ponadto, na terenie Bonarka City Center znajduje się jeden z pierwszych na świecie ośrodków edukacyjno-wychowawczych w centrum handlowym: „Siemacha Spot" o powierzchni całkowitej 700 m2. W jego skład wchodzą m.in.: wielofunkcyjne sale edukacyjne, muzyczne, multimedialne oraz pokój konferencyjny.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

bezstronny22

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »