Technologie » Internet

Symantec przejmuję konkurencję

Symantec przejmuję konkurencję
Zobacz więcej zdjęć »
Producent oprogramowania Norton – firma Symantec – przejmuje dostawcę rozwiązań ochrony witryn internetowych – MessageLabs. Transakcja opiewa na kwotę 696 milionów dolarów.

Angielska firma, zajmująca się wydawaniem oprogramowania chroniącego pocztę elektroniczną i witryny internetowe – MessageLabs – zostanie przejęta przez giganta segmentu zabezpieczeń – Symantec. Transakcja na kwotę 695 milionów dolarów (310 mln funtów + 154 mln dolarów) ma zostać sfinalizowana do końca 2008 roku.

Dzięki tej transakcji, Symantec będzie w stanie dotrzeć do bazy klientów firmy z Gloucester. W ten sposób nowoutworzona grupa Symantec SaaS (Oprogramowanie jako usługa) ma ambicje zająć pozycję lidera w tym prężnie rozwijającym się segmencie rynku.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Neodruk - wizytówki,reklama
http://www.neodruk.za.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »