Społeczeństwo » Szkolnictwo i nauka

Szkoła Antywirusowa AV-School.pl organizuje III edycję Komputerowego Biathlonu

Szkoła Antywirusowa AV-School.pl organizuje III edycję Komputerowego Biathlonu
Zobacz więcej zdjęć »
Kaspersky Lab Polska, producent rozwiązań do ochrony danych, zaprasza uczniów i nauczycieli do Ogólnopolskiego Konkursu "Komputerowy Biathlon III", organizowanego przez portal AV-School.pl. Serwis działa pod patronatem Kaspersky Lab Polska.

Do wygrania są atrakcyjne nagrody dla uczniów oraz reprezentowanych przez nich szkół.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:W dotychczasowych edycjach Komputerowego Biathlonu wzięło udział ponad 1 500 uczestników. Tym razem konkurs będzie się odbywać równolegle w dwóch kategoriach: szkół gimnazjalnych i szkół średnich. Zatem, po raz pierwszy wyłonieni zostaną mistrzowie Komputerowego Biathlonu także na szczeblu szkół gimnazjalnych.

Rejestracja uczestników trwa od 22 marca 2010 i zostanie zakończona 2 maja 2010. Sam konkurs trwa od 26 kwietnia do 23 maja 2010 r. Ogłoszenie wyników i wyłonienie zwycięzców nastąpi nie później niż 2 czerwca 2010 r.

Rejestracja w serwisie AV-School.pl i udział w konkursie jest całkowicie bezpłatny. Więcej informacji o konkursie można znaleźć na stronie http://av-school.pl.

O AV-School

Serwis "AV-School - Szkoła Antywirusowa" powstał w celu dostarczania dzieciom i młodzieży informacji na temat bezpiecznego korzystania z komputera podczas nauki, pracy i zabawy. W Polsce patronem portalu jest Kaspersky Lab Polska. Poza obszerną bazą artykułów i porad serwis udostępnia forum, na którym uczniowie mogą dzielić się z innymi uczestnikami projektu swoimi opiniami, uwagami oraz problemami, związanymi nie tylko z informatyką. Dzięki temu, że twórcami portalu są w dużej mierze sami jego użytkownicy, serwis stwarza możliwość zaprezentowania swojej wiedzy i umiejętności a także zapoznania się z pomysłami kolegów posiadających podobne zainteresowania. W ramach projektu organizowane są konkursy z nagrodami dla najbardziej kreatywnych uczestników, jak również szkół mobilizujących młodzież do aktywnego udziału w serwisie AV-School. Więcej informacji o serwisie można znaleźć na jego stronie głównej: AV-School.pl.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Kaspersky Lab Polska Sp. z o.o.
http://kaspersky.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »